U19 IHF MEN’S HANBALL WORLD CHAMPIONSHIP CROATIA 2023

FINALE, POLUFINALE I UTAKMICE ZA MJESTA

TABLICE, REZULTATI I RASPORED PO LOKACIJAMA

1.ŠPANJOLSKA
2.DANSKA
3.HRVATSKA
4.EGIPAT
5.NJEMAČKA
6.PORTUGAL
7.NORVEŠKA
8.FARSKI OTOCI
9.SJEVERNA MAKEDONIJA
10.ČEŠKA
11.MAĐARSKA
12.SAUDIJSKA ARABIJA
13.AUSTRIJA
14.BRAZIL
15.SLOVENIJA
16.IRAN
17.ŠVEDSKA
18.MAROKO
19.ISLAND
20.CRNA GORA
21.JAPAN
22.ALŽIR
23.ARGENTINA
24.ČILE
25.JUŽNA KOREJA
26.GRUZIJA
27.RUANDA
28.SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE
29.BAHREIN
30.MEKSIKO
31.NOVI ZELAND
32.BURUNDI

FINALE

28 - 23
Varaždin

Španjolska : Danska

UTAKMICA ZA 3./4. MJESTO

39 - 37

Hrvatska : Egipat

POLUFINALE

39 - 35
Varaždin

Danska : Egipat

29 - 37
Varaždin

Hrvatska : Španjolska

5. - 8. MJESTO

41 - 40
Varaždin

Portugal : Farski otoci

30 - 35
Varaždin

Norveška : Njemačka

UTAKMICA ZA 5./6. MJESTO

31 - 27
Varaždin

Njemačka : Portugal

UTAKMICA ZA 7./8. MJESTO

38 - 35
Varaždin

Norveška : Farski otoci

UTAKMICA ZA 9./10. MJESTO

28 - 22
Koprivnica

Sjeverna Makedonija : Češka

UTAKMICA ZA 11./12. MJESTO

40 - 24
Koprivnica

Mađarska : Saudijska Arabija

UTAKMICA ZA 13./14. MJESTO

36 - 24
Koprivnica

Austrija : Brazil

UTAKMICA ZA 15./16. MJESTO

30 - 22
Koprivnica

Slovenija : Iran

UTAKMICA ZA 17./18. MJESTO

20 - 47
Rijeka

Maroko : Švedska

UTAKMICA ZA 19./20. MJESTO

32 - 38
Rijeka

Crna Gora : Island

UTAKMICA ZA 21./22. MJESTO

24 - 29
Rijeka

Alžir : Japan

UTAKMICA ZA 23./24. MJESTO

22 - 27
Rijeka

Čile : Argentina

UTAKMICA ZA 25./26. MJESTO

30 - 33
Opatija

Gruzija : Južna Koreja

UTAKMICA ZA 27./28. MJESTO

41 - 29
Opatija

Ruanda : Sjedinjene Američke Države

UTAKMICA ZA 29./30. MJESTO

21 - 37
Opatija

Meksiko : Bahrein

UTAKMICA ZA 31./32. MJESTO

10 - 0
Opatija

Novi Zeland : Burundi

UTAKMICA ZA 9./10. MJESTO

28 - 22
Koprivnica

Sjeverna Makedonija : Češka

UTAKMICA ZA 11./12. MJESTO

40 - 24
Koprivnica

Mađarska : Saudijska Arabija

UTAKMICA ZA 13./14. MJESTO

36 - 24
Koprivnica

Austrija : Brazil

UTAKMICA ZA 15./16. MJESTO

30 - 22
Koprivnica

Slovenija : Iran

UTAKMICA ZA 17./18. MJESTO

20 - 47
Rijeka

Maroko : Švedska

UTAKMICA ZA 19./20. MJESTO

32 - 38
Rijeka

Crna Gora : Island

UTAKMICA ZA 21./22. MJESTO

24 - 29
Rijeka

Alžir : Japan

UTAKMICA ZA 23./24. MJESTO

22 - 27
Rijeka

Čile : Argentina

FINALE

28 - 23
Varaždin

Španjolska : Danska

UTAKMICA ZA 3./4. MJESTO

39 - 37

Hrvatska : Egipat

POLUFINALE

39 - 35
Varaždin

Danska : Egipat

29 - 37
Varaždin

Hrvatska : Španjolska

5. - 8. MJESTO

41 - 40
Varaždin

Portugal : Farski otoci

30 - 35
Varaždin

Norveška : Njemačka

UTAKMICA ZA 5./6. MJESTO

31 - 27
Varaždin

Njemačka : Portugal

UTAKMICA ZA 7./8. MJESTO

38 - 35
Varaždin

Norveška : Farski otoci

UTAKMICA ZA 25./26. MJESTO

30 - 33
Opatija

Gruzija : Južna Koreja

UTAKMICA ZA 27./28. MJESTO

41 - 29
Opatija

Ruanda : Sjedinjene Američke Države

UTAKMICA ZA 29./30. MJESTO

21 - 37
Opatija

Meksiko : Bahrein

UTAKMICA ZA 31./32. MJESTO

10 - 0
Opatija

Novi Zeland : Burundi

ČETVRTFINALE I RAZIGRAVANJE ZA MJESTA

TABLICE, REZULTATI I RASPORED PO LOKACIJAMA

ČETVRTFINALE

34 - 38
Varaždin

Farski Otoci : Egipat

32 - 28
Varaždin

Španjolska : Njemačka

35 - 25
Varaždin

Danska : Portugal

33 - 25
Varaždin

Hrvatska : Norveška

9. - 12. MJESTO

36 - 33
Koprivnica

Češka : Saudijska Arabija

20 - 22
Koprivnica

Mađarska : Sjeverna Makedonija

13. - 16. MJESTO

30 - 24
Koprivnica

Brazil : Iran

25 - 28
Koprivnica

Slovenija : Austrija

17. - 20. MJESTO

30 - 28
Rijeka

Maroko : Crna Gora

36 - 41
Rijeka

Island : Švedska

21. - 24. MJESTO

28 - 24
Rijeka

Alžir : Čile

29 - 28
Rijeka

Japan : Argentina

25. - 28. MJESTO

33 - 41
Opatija

Ruanda : Gruzija

36 - 19
Opatija

Južna Koreja : Sjedinjene Američke Države

29. - 32. MJESTO

23 - 52
Opatija

Novi Zeland : Meksiko

10 - 0
Opatija

Bahrein : Burundi

 

ČETVRTFINALE

34 - 38
Varaždin

Farski Otoci : Egipat

32 - 28
Varaždin

Španjolska : Njemačka

35 - 25
Varaždin

Danska : Portugal

33 - 25
Varaždin

Hrvatska : Norveška

9. - 12. MJESTO

36 - 33
Koprivnica

Češka : Saudijska Arabija

20 - 22
Koprivnica

Mađarska : Sjeverna Makedonija

13. - 16. MJESTO

30 - 24
Koprivnica

Brazil : Iran

25 - 28
Koprivnica

Slovenija : Austrija

17. - 20. MJESTO

30 - 28
Rijeka

Maroko : Crna Gora

36 - 41
Rijeka

Island : Švedska

21. - 24. MJESTO

28 - 24
Rijeka

Alžir : Čile

29 - 28
Rijeka

Japan : Argentina

25. - 28. MJESTO

33 - 41
Opatija

Ruanda : Gruzija

36 - 19
Opatija

Južna Koreja : Sjedinjene Američke Države

29. - 32. MJESTO

23 - 52
Opatija

Novi Zeland : Meksiko

10 - 0
Opatija

Bahrein : Burundi

MAIN ROUND I PRESIDENT’S CUP

TABLICE, REZULTATI I RASPORED PO LOKACIJAMA

MAIN ROUND I

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
132109880185
232018693-74
33111868423
430037689-130

29 - 31
Varaždin

Mađarska : Portugal

32 - 25
Varaždin

Hrvatska : Slovenija

28 - 26
Varaždin

Portugal : Slovenija

28 - 28
Varaždin

Hrvatska : Mađarska

PRESIDENT'S CUP I

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1320110173284
232019467274
3320110482224
4300349126-770

39 - 14
Varaždin

Alžir : Novi Zeland

32 - 33
Varaždin

Maroko : Ruanda

44 - 17
Varaždin

Ruanda : Novi Zeland

22 - 26
Varaždin

Alžir : Maroko

MAIN ROUND II

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010985246
2320110187144
331027677-12
4300372109-370

38 - 23
Koprivnica

Egipat : Brazil

29 - 21
Koprivnica

Španjolska : Češka

33 - 20
Koprivnica

Češka : Brazil

35 - 42
Koprivnica

Egipat : Španjolska

PRESIDENT'S CUP II

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010779286
231028890-22
331028597-122
431028195-142

38 - 23
Koprivnica

Island : Južna Koreja

21 - 33
Koprivnica

Bahrein : Japan

27 - 34
Koprivnica

Japan : Južna Koreja

34 - 28
Koprivnica

Island : Bahrein

MAIN ROUND III

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330011587286
23201858234
331028486-22
4300372101-290

37 - 30
Rijeka

Danska : Sjeverna Makedonija

29 - 22
Rijeka

Norveška : Austrija

22 - 29
Rijeka

Austrija : Sjeverna Makedonija

35 - 29
Rijeka

Danska : Norveška

PRESIDENT'S CUP III

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
133008667196
23201857784
331028590-52
430037799-220

34 - 25
Rijeka

Čile : Gruzija

28 - 27
Rijeka

Crna Gora : Meksiko

22 - 41
Rijeka

Meksiko : Gruzija

21 - 24
Rijeka

Čile : Crna Gora

MAIN ROUND IV

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
132019880184
232019781164
331028088-82
4310278104-262

28 - 30
Opatija

Njemačka : Farski otoci

26 - 29
Opatija

Iran : Saudijska Arabija

23 - 41
Opatija

Saudijska Arabija : Farski otoci

32 - 25
Opatija

Njemačka : Iran

PRESIDENT'S CUP IV

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330015462926
2320110188134
3310271109-382
4300367134-670

39 - 25
Opatija

Argentina : Burundi

50 - 17
Opatija

Švedska : Sjedinjene Američke Države

33 - 26
Opatija

Sjedinjene Američke Države : Burundi

29 - 42
Opatija

Argentina : Švedska

TABLICE, REZULTATI I RASPORED RAZIGRAVANJA PO SKUPINAMA

SKUPINA A

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330013464706
2320111881374
3310271110-392
4300369137-680

SKUPINA B

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330011559566
2320112360634
331029193-22
4300335152-1170

SKUPINA C

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010184176
23201818104
33102929022
4300386105-190

SKUPINA D

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010569366
232018890-24
331027285-132
4300380101-210

SKUPINA E

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330012470546
2320111880384
3310262101-392
4300375128-530

SKUPINA F

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010671356
232018168134
331027689-132
430036499-350

SKUPINA G

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330011057536
231119880183
33111787713
4300350122-720

SKUPINA H

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1321010177245
2320111481334
3311111976433
4300361161-1000

37 - 26
Opatija

Njemačka : Saudijska Arabija

50 - 24
Varaždin

Portugal : Ruanda

32 - 21
Rijeka

Danska : Čile

40 - 32
Koprivnica

Egipat : Japan

37 - 28
Varaždin

Mađarska : Maroko

33 - 21
Opatija

Argentina : Sjedinjene Američke Države

49 - 26
Rijeka

Austrija : Meksiko

27 - 29
Koprivnica

Island : Češka

60 - 11
Varaždin

Slovenija : Novi Zeland

26 - 26
Opatija

Švedska : Iran

27 - 25
Rijeka

Norveška : Sjeverna Makedonija

38 - 29
Koprivnica

Španjolska : Brazil

53 - 21
Opatija

Farski otoci : Burundi

42 - 19
Varaždin

Hrvatska : Alžir

28 - 32
Koprivnica

Južna Koreja : Bahrein

34 - 19
Rijeka

Crna Gora : Gruzija

15 - 46
Opatija

Sjedinjene Američke Države : Njemačka

22 - 28
Koprivnica

Češka : Egipat

29 - 29
Opatija

Argentina : Saudijska Arabija

35 - 28
Koprivnica

Island : Japan

16 - 62
Opatija

Burundi : Švedska

18 - 29
Koprivnica

Bahrein : Španjolska

27 - 29
Opatija

Farski otoci : Iran

30 - 31
Koprivnica

Južna Koreja : Brazil

6 - 49
Varaždin

Novi Zeland : Mađarska

21 - 49
Rijeka

Meksiko : Danska

19 - 41
Varaždin

Alžir : Portugal

41 - 11
Rijeka

Austrija : Čile

38 - 20
Varaždin

Slovenija : Maroko

24 - 38
Rijeka

Gruzija : Norveška

20 - 29
Rijeka

Crna Gora : Sjeverna Makedonija

54 - 18
Varaždin

Hrvatska : Ruanda

43 - 14
Opatija

Saudijska Arabija : Sjedinjene Američke Države

43 - 18
Varaždin

Maroko : Novi Zeland

26 - 30
Koprivnica

Japan : Češka

30 - 28
Rijeka

Čile : Meksiko

27 - 16
Opatija

Njemačka : Argentina

27 - 33
Varaždin

Ruanda : Alžir

33 - 30
Koprivnica

Egipat : Island

43 - 28
Rijeka

Danska : Austrija

46 - 24
Opatija

Iran : Burundi

29 - 25
Varaždin

Mađarska : Slovenija

28 - 22
Koprivnica

Brazil : Bahrein

27 - 21
Rijeka

Sjeverna Makedonija : Gruzija

31 - 34
Opatija

Švedska : Farski otoci

27 - 38
Varaždin

Portugal : Hrvatska

38 - 22
Koprivnica

Španjolska : Južna Koreja

41 - 22
Rijeka

Norveška : Crna Gora

SKUPINA A

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330013464706
2320111881374
3310271110-392
4300369137-680

SKUPINA B

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330011559566
2320112360634
331029193-22
4300335152-1170

50 - 24
Varaždin

Portugal : Ruanda

37 - 28
Varaždin

Mađarska : Maroko

60 - 11
Varaždin

Slovenija : Novi Zeland

42 - 19
Varaždin

Hrvatska : Alžir

6 - 49
Varaždin

Novi Zeland : Mađarska

19 - 41
Varaždin

Alžir : Portugal

38 - 20
Varaždin

Slovenija : Maroko

54 - 18
Varaždin

Hrvatska : Ruanda

43 - 18
Varaždin

Maroko : Novi Zeland

27 - 33
Varaždin

Ruanda : Alžir

29 - 25
Varaždin

Mađarska : Slovenija

27 - 38
Varaždin

Portugal : Hrvatska

SKUPINA C

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010184176
23201818104
33102929022
4300386105-190

SKUPINA D

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010569366
232018890-24
331027285-132
4300380101-210

40 - 32
Koprivnica

Egipat : Japan

27 - 29
Koprivnica

Island : Češka

38 - 29
Koprivnica

Španjolska : Brazil

28 - 32
Koprivnica

Južna Koreja : Bahrein

22 - 28
Koprivnica

Češka : Egipat

35 - 28
Koprivnica

Island : Japan

18 - 29
Koprivnica

Bahrein : Španjolska

30 - 31
Koprivnica

Južna Koreja : Brazil

26 - 30
Koprivnica

Japan : Češka

33 - 30
Koprivnica

Egipat : Island

28 - 22
Koprivnica

Brazil : Bahrein

38 - 22
Koprivnica

Španjolska : Južna Koreja

SKUPINA E

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330012470546
2320111880384
3310262101-392
4300375128-530

SKUPINA F

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330010671356
232018168134
331027689-132
430036499-350

32 - 21
Rijeka

Danska : Čile

49 - 26
Rijeka

Austrija : Meksiko

27 - 25
Rijeka

Norveška : Sjeverna Makedonija

34 - 19
Rijeka

Crna Gora : Gruzija

21 - 49
Rijeka

Meksiko : Danska

41 - 11
Rijeka

Austrija : Čile

24 - 38
Rijeka

Gruzija : Norveška

20 - 29
Rijeka

Crna Gora : Sjeverna Makedonija

30 - 28
Rijeka

Čile : Meksiko

43 - 28
Rijeka

Danska : Austrija

27 - 21
Rijeka

Sjeverna Makedonija : Gruzija

41 - 22
Rijeka

Norveška : Crna Gora

SKUPINA G

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1330011057536
231119880183
33111787713
4300350122-720

SKUPINA H

PosEkipaGWDLGFGAGDPTS
1321010177245
2320111481334
3311111976433
4300361161-1000

37 - 26
Opatija

Njemačka : Saudijska Arabija

33 - 21
Opatija

Argentina : Sjedinjene Američke Države

26 - 26
Opatija

Švedska : Iran

53 - 21
Opatija

Farski otoci : Burundi

15 - 46
Opatija

Sjedinjene Američke Države : Njemačka

29 - 29
Opatija

Argentina : Saudijska Arabija

16 - 62
Opatija

Burundi : Švedska

27 - 29
Opatija

Farski otoci : Iran

43 - 14
Opatija

Saudijska Arabija : Sjedinjene Američke Države

27 - 16
Opatija

Njemačka : Argentina

46 - 24
Opatija

Iran : Burundi

31 - 34
Opatija

Švedska : Farski otoci

VIDEO PROGLAŠENJA NAJUSPJEŠNIJIH SPORTAŠA, SPORTAŠICA I SPORTSKIH EKIPA GRADA KOPRIVNICE U 2023. GODINI

PROJEKTI ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA KOPRVNICE