U Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica u subotu, 21. ožujka, odigrane su utakmice posljednjeg kola šeste sezone KC lige, mininogometnog prvenstva u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport, pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.

U uzbudljivoj utakmici ženskog finala minimalna pobjeda pripala je Ženskoj nogometnoj ekipi Drnje koja je s 1:0 svladana Ženski nogometni klub Kapljice. U utakmici za treće mjesto FR Team Li-La je s 2:0 pobijedio ŽNK Prekodravac.

Janja Geršić i Jelena Amon podijelile su naslov najboljeg strijelca kod žena, najbolja golmanica je Marija Dolenec, a najbolja igračica Jelena Amon.

U muškoj konkurenciji Petgrad/OPG Radiček je potvrdio prvo mjesto pobjedom nad Toxicom u jedinoj utakmici s malim brojem pogodaka. U svim ostalim susretima strijelci su bili izuzetno raspoloženi.

U borbi za opstanak Sedma sila/Alpe-Adriatours je zadržala status dok je posljednje mjesto pripalo momčadi MNK Potoljik/Bašići.

Zanimljiva utrka za najboljeg strijelca KC lige pripala je Vedranu Čuriću iz Romantičara koji je postigao 17 pogodaka, jedan više od Tomislava Celiščaka i dva više od Dražena Dlake.
Najbolji igrač je Vedran Medenjak, a najbolji vratar Vedran Petrović, obojica iz Petgrada.

Medalje, priznanja i trofeje dodijelili su zamjenik gradonačelnice Koprivnice Mišel Jakšić, predsjednica Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice Jasmina Stričević te predsjednik Hrvatskog mininogometnog saveza Bruno Alpeza.

REZULTATI I STRIJELCI 13. KOLA KC LIGE

  • Lory – MNE UŠRPS 4:0
    (Blažeković 2, Kušenić, L. Harmadi)
  • Sedma sila/Alpe-Adriatours – Inducta ++ 4:6
    (D. Horvat 3, Strbat / Marić 2, Gašparić 2, Virovec, Hrenić)
  • Udruga za mali nogomet Koprivnica – CB Golf 3:4
    (Perić 2, Dlaka / Šimunić 2, Rumek, Mar. Trnski)
  • Active Commerce – MNK Potoljik/Bašići 8:3
    (Ogrizović 3, Lončarić 3, Tušek, Šepec / Milojević 2, Podoreški)
  • Bimbo – NK Romantičari 3:4
    (Matošić 3 / Čurić 2, Lončarek 2)
  • Petgrad/OPG Radiček – Toxic 1:0
    (Celiščak)
  • Grad Koprivnica – CB Cezar 5:7
    (Rogoz 2, B. Lazić, Fonjak, Međimorec – ag / Ramljak 5, Sertić, Omrčen-Čeko)

ŽENE – UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO:

  • ŽNK Prekodravac – FR Team Li-La 0:2
    (Vadla, Geršić)

ŽENE – UTAKMICA ZA PRVO MJESTO:

  • ŽNK Kapljice – ŽNE Drnje 0:1
    (Matočec – ag)

POJEDINAČNA PRIZANJA

  • NAJBOLJI STRIJELAC – ŽENE: Jelena Amon (ŽNE Drnje) i Janja Geršić (FR Team Li-La)
  • NAJBOLJA GOLMANICA: Marija Dolenec (ŽNE Drnje)
  • NAJBOLJA IGRAČICA: Jelena Amon (ŽNE Drnje)
  • POSEBNO PRIZNANJE: Anamari Bošnjak (FR Team Li-La)

 

  • NAJBOLJI STRIJELAC: Vedran Čurić (NK Romantičari)
  • NAJBOLJI GOLMAN: Vedran Petrović (Petgrad/OPG Radiček)
  • NAJBOLJI IGRAČ: Vedran Medenjak (Petgrad/OPG Radiček)

REDOSLIJED

  1. Petgrad/OPG Radiček 13 12  1   0    43:9     37
  2. NK Romantičari 13 10  2   1    37:14   32
  3. Inducta ++ 13 7    5   1    35:20   27
  4. Active Commerce 13 6    3   4    32:24   21
  5. Lory 13 7    0   6    34:24   21
  6. Bimbo 13 6    2   5    32:31   20
  7. MNE UŠRPS 13 6    1   6    26:26   19
  8. UMN Koprivnica 13 5    3   5    32:30   18
  9. CB Cezar 13 6    0   7    26:39   18
  10. Toxic 13 5    2   6    21:20   17
  11. CB Golf 13 3    4   6    27:30   13
  12. Grad Koprivnica 13 3    0  10   19:45    9
  13. S. sila/Alpe-Adriatours 13 1 2  10   16:35    5
  14. MNK Potoljik/Bašići 13 1    1  11   12:48    4

STRIJELCI

  • 17 – Čurić (NK Romantičari)
  • 16 – Celiščak (Petgrad/OPG Radiček)
  • 15 – Dlaka (UMN Koprivnica)
  • 13 – Ramljak (CB Cezar)
  • 9 – V. Harmadi (MNE UŠRPS), Klasan (CB Golf)
  • 8 – Medenjak (Petgrad/OPG Radiček), Beši (Bimbo)
  • 7 – Bešenić (MNE UŠRPS), Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Gašparić (Inducta ++), Lončarek (NK Romantičari), Sertić (CB Cezar)
  • 6 – Mat. Trnski (CB Golf), L. Harmadi (Lory), Ogrizović (Active Commerce), Matošić (Bimbo), Fonjak (Grad Koprivnica)
  • 5 – Petrović, Lončarić (Active Commerce), Rukavina, Hrenić, Marić (Inducta ++), N. Radiček (Petgrad/OPG Radiček), I. Fulir (Toxic), Mar. Trnski (CB Golf), Perić (UMN Koprivnica)
  • 4 – Dombaj, Kukolja, Jozić (Lory), Vuljak (MNE UŠRPS), Sović, Međimorec (CB Cezar), Gregurek, Krstitović (Bimbo), Begić (NK Romantičari), Peričić (Inducta ++), Lukač (Active Commerce), Cvetković (UMN Koprivnica), D. Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Rogoz (Grad Koprivnica)
  • 3 – Petričević (UMN Koprivnica), Cikač (Lory), Andrašić, Mat. Mežnarić (Toxic), Jazvec (CB Golf), Fusić (NK Romantičari), Dotov, Strbat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Mesić, Tušek (Active Commerce), Kolman (Grad Koprivnica)
  • 2 – Suvalj, Virovec (Inducta ++), R. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Zrinski (NK Romantičari), Sajko, Šepec (Active Commerce), Strmecki, Borštnar, Knapić, Kušenić, Blažeković (Lory), Bošnjak, Obradović, Korošec (Bimbo), Evačić, R. Fulir, Šegerec (Toxic), Kovaček, Popijač, M. Ištvan (Petgrad/OPG Radiček), Samardžić (MNE UŠRPS), Medved, B. Lazić (Grad Koprivnica), Napan, Omrčen-Čeko (CB Cezar), Milivojević (UMN Koprivnica), Podoreški, Milojević (MNK Potoljik/Bašići), Šimunić (CB Golf)
  • 1 – Budaj, Kuzmić, Golenja (NK Romantičari), Jakupanec, Telebar, Bukvić, Kovačić (MNK Potoljik/Bašići), Cimbrišak (Petgrad/OPG Radiček), Žardin (Active Commerce), Borščak, Turk, Blažeković, Osman (MNE UŠRPS), Kuruc, Škvorc, Radoš, Kelek, Blažek (Bimbo), Hruško, Sinković (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Mar. Mežnarić, Pintar, Prvčić, Brckan (Toxic), Gaži, Jurenec (UMN Koprivnica), Repinc (Lory), Buhić (Grad Koprivnica), Rumek (CB Golf)
  • Autogol – Babić (2), Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS), Blažeković (Lory), Dlaka, Cvetković (UMN Koprivnica), Petrić, Hrenić (Inducta ++), I. Fulir (Toxic), Međimorec (CB Cezar)

REDOSLIJED – ŽENE

  1. ŽNE Drnje
  2. ŽNK Kapljice
  3. FR Team Li-La
  4. ŽNK Prekodravac
  5. ŽNK Mladost KB
  6. ŽNK Iskre
  7. ŽNK Močile
  8. ŽNK Gola

STRIJELCI – ŽENE

  • 6 – J. Amon (ŽNE Drnje), Geršić (FR Team Li-La)
  • 5 – Varović (ŽNE Drnje)
  • 4 – Vadla (FR Team Li-La)
  • 3 – Stančir (ŽNE Drnje), Tomašek (ŽNK Kapljice)
  • 2 – Jambrušić, Pavić (ŽNK Močile), A. Švegović (ŽNK Gola), L. Šegrc, Imbriovčan (ŽNK Mladost KB), Balatinec, Ivona Tudić, Ivana Tudić (ŽNK Kapljice), Rukavina, Bedenik (ŽNK Prekodravac), Bošnjak (FR Team Li-La)
  • 1 – V. Tudić, Posavec, Škriljak (ŽNK Kapljice), D. Bogadi, E. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin, Balint (ŽNK Iskre), Korolija (FR Team Li-La), I. Kirilenko, Matočec (ŽNK Prekodravac), Pajski, Ritoša, Balaško (ŽNK Močile), M. Ritoša, A. Draganić, Pobi, Milojević (ŽNK Mladost KB), Purić (ŽNE Drnje)
  • Autogol – Geršić (FR Team Li-La), Varović (ŽNE Drnje), Matočec (ŽNK Kapljice)