RK Koprivnica Hangar 18 – RK Osijek 16:11 (7:6)

Domaća ekipa u prvom je susretu slavila protiv Osijeka (16:11). Utakmicu su otvorili dvama pogotcima, nakon čega su još dva dodali igrači Osijeka. Na kraju tijesnog prvog dijela Koprivnica je imala gol prednosti (7:6), a na početku drugog poluvremena podižu prednost novim golovima. U nastavku i do kraja susreta odvajaju se, a Osijek nije uspio ugroziti pobjedu.

RK Trsat – RK Koprivnica Hangar 18 12:18 (5:9)

Igrači Koprivnice na početku se odvojili na dva gola prednosti, a za sljedećih nekoliko pojedinačnih golova Trsata dodali su dva, što je rezultiralo prednosti na kraju prvog dijela (5:9). Drugo poluvrijeme otvorili su novom serijom, a Trsat u nastavku nije uspio ugroziti vodstvo. Do posljednjeg zvižduka u susretu Koprivnica je imala sigurno vodstvo koje je osiguralo novu pobjedu rezultatom 12:18.