U malom Austrijskom mjestu Mooskirchen pokraj Graza protekle subote održan je 7. Memorijalni  turnir „Mag. Ladisdlav Mlynek“ u hrvanju slobodnim načinom za uzraste početnika, mlađih i starijih dječaka.  Pod vodstvom trenera Saše Šprema i Renata Begovića na turniru je nastupilo deset hrvača Podravke koji su sa tri zlatne, dvije srebrne i tri brončane medalje u ukupnom plasmanu klubova zauzeli ekipno četvrto mjesto. Konkurenciju je činilo stotinjak hrvača iz jedanaest klubova iz pet europskih zemalja, Slovačke, Austrije, Slovenije, Mađarske i Hrvatske. Bez ijedne izgubljene borbe i prva mjesta  u svojim kategorijama osvojili su Ivan Benko u kategoriji do 29 kilograma, Ivan Čordaš u kategoriji do 46 kilograma te Gregor Gašparić u kategoriji do 50 kilograma. Samo jedan poraz i druga mjesta, odnosno srebrne medalje osvojili su Josip Benko u kategoriji do 47 kilograma i Luka Galić u kategoriji do 50 kilograma. Jedan poraz pretrpjeli su i Viktor Srpak u kategoriji do 33 kilograma, Petar Sočev u kategoriji do 35 kilograma i Ivan Adžaga no njima je to bilo dovoljno tek za osvajanje brončanih odličja u svojim kategorijama. Nažalost do medalja nisu uspjeli doći Ivan Milanović (kategorija 55 kilograma) i Roko Petrović (kategorija 42 kilograma) koji su borbu za broncu izgubili i time se plasirali na četvrto mjesto u svojim kategorijama.