U zadnjoj utakmici prve polovice prvenstva seniori Koprivnice odigrali su puno bolje nego u zadnjem kolu protiv Podravca i bili su ravnopravan protivnik do zadnjih 5-6 minuta susreta. Ekipa Vrbovca je nešto slabija na vanjskim pozicijama,pa su Antolić i društvo brzom igrom i sa puno protunapada držali utakmicu u neizvjesnosti sve do zadnjih par minuta gdje je prevagu donesla centarska linija domaćina.Osim Antolića, vrlo raspoložen je bio i Jakupić a obrambeno su svi ostali bili na visokoj razini.Kod Vrbovca najbolji Tomić i Beljan.

KK PETAR ZRINSKI : KK KOPRIVNICA74 : 60
Rezultat po četvrtinama: (18:12)(16:20)(21:18)(19:10) … više

Prva pobjeda novih nada Koprivnice

Od samog početka utakmice vidjelo se da dječaci Radnika nisu dorasli gostima iz Koprivnice.Kako je utakmica odmicala kraju trener Kapusta je mogao koristiti sve raspoložive snage tako da se većina dječaka upisala u strijelce.Kod domaćina bolji Ban,a kod gostiju iz Koprivnice ,Imbriovčan M. i Horvat.

KK RADNIK : KK KOPRIVNICA22 : 68
Rezultat po četvrtinama: (3:15)(7:21)(4:10)(8:19) … više