15.07.2011.

Caffe bar Joker prvi, Ferostroj drugi, Fenix treći i Zona tri četvrta na Malonogometnom turniru “Koprivnica 2011”, popularno zvanom Ljetna liga

Ispred punih tribina, polufinalne utakmice otvorili su ekipe Zona tri i Ferostroj. Nakon izjednačenog prvog poluvremena sa minimalnim rezultatom 1:1, drugo je također bilo izjednačeno (2:2). Na penale je Ferostroj bio učinkovitiji pa je utakmica završila njihovom pobjedom 4:3.

Slijedeću polufinalnu utakmicu igrali su Fenix i Caffe bar Joker. U 9 minuti Joker je poveo, da bi devet minuta kasnije povećao svoje vodstvo na 2:0. U 22 minuti Fenix je smanjio razliku, ali to im nije pomoglo jer je Joker 4 minute prije kraja ponovno povećao vodstvo na konačnih 3:1.

Revijalnu su utakmicu igrali Novinari i Gradska uprava. Novinari su uvjerljivo slavili sa 9:4

Utakmicu za treće mjesto koja se igrali u 21:00 sat, igrale su poražene ekipe polufinalnih utakmica – Zona tri i Fenix. Utakmica je također u regularnom dijelu bila izjednačena (2:2), pa su se pucali penali. Fenix je bio učinkovitiji pa je utakmicu pobjedio sa konačnih 6:5.

U finalnoj utakmici između Ferostroja i Caffe bar Joker-a čekalo se 18 minuta do prvog pogotka i to je postigla ekipa Joker. U 29 minuti Joker povećava rezultat čak dva puta (3:0) te u istoj minuti Ferostroj smanjuje razliku na konačnih 3:1.

Iza finalne utakmice, podijeljene su nagrade i odličja. Za najbolje igrača turnira izabran je Josip Marošević (Caffe bar Joker), najbolji golman turnira bio je Dino Balala iz ekipe Ferostroj, a Zona tri je dala najboljeg strijelca sa 15 pogodaka – Hrvoje Bači

Konačni poredak ekipa:

1. CAFFE BAR JOKER
2. FEROSTROJ
3. FENIX
4. ZONA TRI

Najbolji igrač – Josip Marošević (Caffe bar Joker)
Najbolji golman – Dino Balala (Ferostroj)
Najbolji strijelac – Hrvoje Bači (Zona tri)

Rezultati:

Rezultati finalne večeri (.pdf)
Raspored svih utakmica sa rezultatima (.pdf)
Lista strijelaca (.pdf)

Slike pogledajte u fotogaleriji.

Kratki pregled utakmica polufinala:

1. utakmica

Zona tri : Ferostroj – 3 : 4 (1 : 1)

Zona tri: Popijač Bojan, Šolo Atila, Foruglaš Tomislav (1), Manojlović Milan (1), Lončarek Zvone, Lončarek Dejan, Ruk Danijel, Bači Hrvoje (1), Šipek Denis
Ferostroj: Balala Dino, Orlović Goran, Pavlović Ivica (1), Ledinski Hrvoje (1), Sabol Filip, Križanović Rade, Horvatinović Josip (1), Kučanda Domagoj, Krušelj Nikola (1)

Suci: Sminderovac i Juriša

2. utakmica

Fenix : Caffe bar Joker – 1 : 3 (0 : 1)

Fenix: Kolarec Jurica, Martinčić Zoran, Strajnić Sanjin, Rus Ivan, Međimorec Tomislav, Maurović Denis (1), Lovković Filip, Kolar Vjekoslav
Caffe bar Joker: Nemec Luka, Plantić Tomislav, Marošević Josip (2), Srbljanović Mario, Štroga Zoran (1), Slunjski Dejan, Kofler David, Tukša Domagoj, Bošković Davor

Suci: Sminderovac i Juriša

Kratki pregled revijalne utakmice:

Gradska uprava : Novinari – 4 : 9 (2 : 4)

Fenix: Šipek Zvonko, Ledinski Darko (1), Hlevnjak Ivan, Babić Tomislav, Mršić Zvonimir, Forijan Ernest (1), Lončar Stjepan, Omrčen-Čeko Josip, Lukač Ivica (2)
Caffe bar Joker: Jurčić Hrvoje, Wolf Nikola, Čičin-Mašansker Goran, Barač Nikica (2), Barač Ivica (1), Mihaljević Robert, Sinković Tomislav (3), Sušen Marijan (2), Borozdin Dinko (1)

Sudac: Juriša

Kratki pregled utakmice za treće mjesto:

Zona tri : Fenix – 5 : 6 (1 : 1)

Zona tri: Popijač Bojan, Šolo Atila, Foruglaš Tomislav, Manojlović Milan (1), Lončarek Zvone, Lončarek Dejan (1), Ruk Danijel, Bači Hrvoje (3), Šipek Denis
Fenix: Kolarec Jurica, Martinčić Zoran (1), Strajnić Sanjin, Rus Ivan (1), Maurović Denis, Lovković Filip, Kolar Vjekoslav (4)

Suci: Fazlić i Jalžabetić

Kratki pregled utakmice finala:

Ferostroj : Caffe bar Joker – 1 : 3 (0 : 0)

Ferostroj: Balala Dino, Orlović Goran, Pavlović Ivica, Ledinski Hrvoje, Sabol Filip, Križanović Rade, Horvatinović Josip, Kučanda Domagoj (1), Krušelj Nikola
Caffe bar Joker: Nemec Luka, Plantić Tomislav, Marošević Josip (2), Srbljanović Mario, Štroga Zoran, Slunjski Dejan (1), Kofler David, Tukša Domagoj, Bošković Davor

Suci: Šimčić i Sminderovac


14.07.2011.

U polufinalu Zona tri igra protiv Ferostroja, a Fenix protiv Caffe bar Jokera

Već prva utakmica je dala naslutiti da će ovo biti zanimljivo četvrtfinale. Zona tri, dosad na turniru najuspješnija momčad (maksimalni učinak – 15 bodova), Niba Tours je uspjela pobjediti tek na penale s rezultatom 3:1.
Drugu su utakmicu igrali Caffe bar 048-Fokus protiv Ferostroja koji je uvjerljivo slavio 4:2.
Fenix je savladao Caffe bar Cinober 3:2, dok je Caffe bar Joker slavio sa 3:1 protiv Restorana Klas.

Raspored polufinalnih i finalnih utakmica je:

Petak, 15.07.2011.

UTAKMICA 35 – 19.00h – ZONA TRI – FEROSTROJ
UTAKMICA 36 – 19.40h – FENIX – CAFFE BAR JOKER 
UTAKMICA 37 – 20.20h – REVIJALNA UTAKMICA – GRADSKA UPRAVA – NOVINARI
UTAKMICA 38 – 21.00h – UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO (PORAŽENI 35 – PORAŽENI 36)
UTAKMICA 39 – 21.40h – FINALE (POBJEDNIK 35 – POBJEDNIK 36)

Kratki pregled utakmica četvrtfinala:

1. utakmica

Zona tri : Niba Tours – 3 : 1 (0 : 0)

Zona tri: Šipek Denis, Milan Manojlović (1), Šolo Atila, Bači Hrvoje (1), Ruk Danijel, Lončarek Zvone, Lončarek Dejan (1), Forgulaš Tomislav
Niba Tours: Barbarić Nikola, Bači Vedran, Ivandija Danijel, Lončar Matija (1), Vukonić Saša, Ištvarn Marko, Balog Ivan, Bartolović Siniša, Vitelj Tomislav, Brkić Bojan

Suci: Šimčić i Jalžabetić

2. utakmica

Caffe bar 048-Fokus : Ferostroj – 2 : 4 (1 : 3)

Caffe bar 048-Fokus: Posavec Goran, Keljar Marko, Subotičanec Kruno, Herceg Milivoj, Topolčić Zlatko, Kadović Tomica (1), Vidačak Mladen, Klasić Danijel (1), Janeković Danijel
Ferostroj: Balala Dino, Orlović Goran, Pavlović Ivica, Ledinski Hrvoje (2), Sabol Filip (1), Križanović Rade, Horvatinović Josip (1), Kučanda Domagoj, Krušelj Nikola

Suci: Šimčić i Jalžabetić

3. utakmica

Fenix : Caffe bar Cinober – 3 : 2 (1 : 1)

Fenix: Kolarec Jurica, Lovković Filip (1), Strajnić Sanjin (1), Rus Ivan, Martinčić Zoran (1), Međimorec Tomislav, Kolar Vjekoslav, Maurović Denis
Caffe bar Cinober: Sokač Željko, Ogrizović Goran (1), Ogrizović Zoran (1), Sabolić Darko, Šimunić Alen, Kuhar Matija, Mesić Ivan, Banek Tomislav, Šimek Bojan, Galinec Karlo, Jagić Goran

Suci: Sminderovac i Gregurina

4. utakmica

Restoran Klas : Caffe bar Joker – 1 : 3 (1 : 0)

Restoran Klas: Hiržin Zlatko, Ninković Josip, Krstitović Dejan, Balent Dario, Laloš Dalibor, Sirovec Elvis, Pručić Luka, Parađik Jozo (1), Lončar Goran, Posavec Perica
Caffe bar Joker: Nemec Luka, Plantić Tomislav, Srbljinović Mario, Tukša Domagoj, Štroga Zoran, Slunjski Dejan, Bošković Davor (1), Marošević Josip (2)

Suci: Sminderovac i Gregurina


13.07.2011.

Završilo razigravanje po skupinama, sutra četvrtfinale

Ekipe su danas završile razigravanje po skupinama te sutra igraju četvrtfinale s početkom u 19:40h.

Rezultati 5. kola su:

LUCKY BAR RESTORAN KLAS 2 : 2
FENIX EKOKEM 3 : 0
CAFFE BAR 048 – FOKUS ZONA TRI 4 : 14
KOPAČKA CAFFE BAR CINOBER 3 : 7
FEROSTROJ CAFFE BAR JOKER 3 : 4
NIBA TOURS NK ROMANTIČARI 5 : 2

U skupini A četvrtfinale su izborile ekipe Zona tri, Caffe bar 048-Fokus, Fenix i Restoran Klas.
U skupini B u četvrtfinale su prošle ekipe Caffe bar Joker, Caffe bar Cinober, Ferostroj i Niba Tours.

Raspored četvrtfinala je:

Četvrtak, 14.07.2011.

19.40 ZONA TRI − NIBA TURS 
20.20 
CAFFE BAR 048 – FOKUS − FEROSTROJ
21.00 
FENIX − CAFFE BAR CINOBER
21.40 
RESTORAN KLAS − CAFFE BAR JOKER


11.07.2011.

Četvrto kolo turnira donosi mnogo zanimljivosti

Četvrtfinale u skupini A osigurale su ekipe Zona tri i Caffe bar 048-Fokus sa 12, odnosno 9 bodova, dok će za preostale dvije ekipe koje prolaze u četvrtfinale biti velika borba u 5. kolu između ekipa Fenix i Ekokem koje imaju 4, odnosno 3 boda i ekipa Restoran Klas i Lucky bar, koje također imaju 4, odnosno 3 boda.

U skupini B, u četvrtfinale prolaze Ferostroj i Caffe bar Joker, a između preostalih ekipa će se voditi borba za 3. i 4. mjesto u skupini koje također vode u četvrtfinale.

Slike od 11.07. možete vidjeti u fotogaleriji Malonogometni turnir “Koprivnica 2011”

Slijedeće kolo, 5. po redu, igrati će se u srijedu, 13.07.

Još jednom podsjećamo da se četvrtfinale igra u četvrtak, 14.07. dok su polufinalne i finalne utakmice na rasporedu u petak. 15.07.

Kratki pregled utakmica 4. kola:

Skupina B – 1. utakmica

Caffe bar Cinober : Niba Tours – 1 : 2 (1 : 2)

Caffe bar Cinober: Sokač Željko, Ogrizović Goran, Ogrizović Zoran, Sabolić Darko, Šimunić Alen, Kuhar Matija, Mesić Ivan (1), Banek Tomislav, Šimek Bojan, Galinec Karlo
Niba Tours: Barbarić Nikola, Bači Vedran, Kumek Nikola, Ivandija Danijel, Lončar Matija (1), Vukonić Saša (1), Ištvarn Marko, Balog Ivan, Bartolović Siniša, Vitelj Tomislav, Brkić Bojan

Suci: Sminderovac i Fazlić

Skupina B – 2. utakmica

NK Romantičari : Ferostroj – 0 : 7 (0 : 3)

NK Romantičari: Ciganek Vlatko, Crnac Pavo, Lončarek Ignac, Dlaka Dražen, Tetec Josip, Mikolas Goran, Zrinski Antun, Milojević Dražen, Andrašić Zlatko, Drvosek Oliver
Ferostroj: Balala Dino, Pavlović Ivica, Ledinski Hrvoje (1), Sabol Filip, Križanović Rade, Horvatinović Josip (2), Kučanda Domagoj (2), Krušelj Nikola (2), Orlović Goran

Suci: Sminderovac i Fazlić

Skupina B – 3. utakmica

Caffe bar Joker : Kopačka – 4 : 2 (2 : 2)

Caffe bar Joker: Nemec Luka, Plantić Tomislav, Tukša Domagoj, Bošković Davor, Srbljinović Mario, Marošević Josip (4), Kofler David
Kopačka: Krčmar Claudio, Belčić Krešimir, Telak Dalibor, Lončarek Nenad (1), Kodrić Hrvoje (1), Fulir Igor, Sedlanić Igor, Kovaček Mario, Kovaček Tomica

Suci: Sminderovac i Fazlić

Skupina A – 1. utakmica

Restoran Klas : Caffe bar 048-Fokus – 1 : 5 (1 : 1)

Restoran Klas: Hržin Zlatko, NInković Josip, Posavec Perica, Krstitović Dejan, Hrenić Saša, Glavak Dario, Balent Dario (1), Njegač Tomislav, Strbat Velimir, Lončar Goran, Parađik Jozo, Laloš Dalibor
Caffe bar 048-Fokus: Posavec Goran, Janeković Zoran (1), Herceg Milivoj, Subotičanec Kruno, Lovreković Davor (1), Kemenović Dražen (1), Klasić Danijel (2), Kadović Tomislav, Vidaček Mladen

Suci: Juriša i Kumek

Skupina A – 2. utakmica

Zona tri : Fenix – 2 : 1 (1 : 0)

Zona tri: Popijač Bojan, Lončarek Zvone, Manojlović Milan, Jagarinec Matija, Bači Hrvoje (2), Šolo Atila, Ruk Danijel, Ledinski Dražen
Fenix: Kolarec Jurica, Lovković Filip, Rus Ivan, Mavrović Denis, Strajnić Sanjin (1), Martinčić Zoran, Međimorec Tomislav, Kolar Vjekoslav, Šimunić Marko

Suci: Juriša i Kumek

Skupina A – 3. utakmica

Ekokem : Lucky bar – 1 : 4 (0 : 2)

Ekokem: Ilić Matijas, Kovač Vedran, Kapusta Ivan, Simatović Nebojša (1), Kramberger Bojan, Babić Tomislav, Šaško Alen, Žinić Petar, Valeš Dino, Čokonaj Dejan, Tucaković Bojan, Stubić Mišel
Lucky bar: Pakasin Božidar, Raić Kruno, Samoščanec Alen (1), hudak Tomislav, Zvonar Josip (2), Kocijan Mateo (1), Benko Denis

Suci: Juriša i Kumek


08.07.2011.

Odigrano treće kolo turnira, slike sa turnira pogledajte u fotogaleriji

Danas je odigrano treće kolo Malonogometnog turnira “Koprivnica 2011”. Utakmice su se igrale pred punom tribinom.

Raspored utakmica bio je istih kao i prethodnih dana turnira, a sastale su se ekipe:

19:00 – Ekokem : Restoran Klas
19:40 – Lucky bar : Zona tri
20:20 – Fenix : Caffe bar 048-Fokus
21:00 – Caffe bar Joker : Caffe bar Cinober
21:40 – Kopačka : NK Romantičari
22:20 – Ferostroj : Niba Tours

Slijedeće, 4. kolo, igra se u ponedjeljak, 11.07. sa početkom u 19:00 sati.
Dođite i dobro se provedite!

Kratki pregled utakmica 3. kola:

Skupina A – 1. utakmica

Ekokem : Restoran Klas – 1 : 5 (1 : 3)

Ekokem: Ilić Matijas, Kovač Vedran, Kapusta Ivan, Ilić Goran (1), Kramberger Bojan, Babić Tomislav, Šaško Ivan, Žinić Petar, Valeš Dino, Čokonaj Deajn, Tuckanović Bojan, Stubić Mišel
Restoran Klas: Hržin Zlatko, Ninković Josip, Laloš Dalibor, Posavec Perica (1), Krstitović Dejan, Hrenić Saša, Glavak Dario (1), Balent Dario (2), Njegač Tomislav (1)

Suci: Sminderovac i Gregurina

Skupina A – 2. utakmica

Lucky bar : Zona tri – 0 : 6 (0 : 2)

Lucky bar: Benko Denis, Kocijan Mateo, Bosman Mateo, Samošćanec Alen, Jakupanec Darko, Štefanec Mario, Pakasin Božidar
Zona tri: Popijač Bojan, Šolo Atila, Jagarinec Matija (1), Bači Hrvoje, Lončarek Zvone, Pobi Marijan (1), Lončarek Dejan (1), Manojević Milan (3), Foruglaš Tomislav

Suci: Sminderovac i Gregurina

Skupina A – 3. utakmica

Fenix : Caffe bar 048-Fokus – 1 : 3 (1 : 3)

Fenix: Strajnić Sanjin, Lovković Filip (1), Kolarec Jurica, Maurović Denis, Martinčić Zoran, Međimorec Tomislav, Šimunić Marko, Marić Zoran
Caffe bar 048-Fokus: Posavec Goran, Herceg Milivoj, Vidaček Mladen, Janeković Zoran, Subotičanec Kruno, Klasić Danijel, Kemenović Dražen (1), Lovreković Davor, Kadović Tomislav (2)

Suci: Sminderovac i Gregurina

Skupina B – 1. utakmica

Caffe bar Joker : Caffe bar Cinober – 1 : 6 (1 : 1)

Caffe bar Joker: Nemec luka, Bošković Davor, Plantić Tomislav, Kofler David (1), Štroga Zora, Marošević Josip, Srbljinović Mladen
Caffe bar Cinober: Sokač Željko, Ogrizović Goran, Ogrizović Zoran, Sabolić Darko, Kuhar Matija, Šimunić Alen (2), Mesić Ivan, Banek Tomislav (1), Šimek Bojan (2), Galinec Karlo (1)

Suci: Juriša i Jalžabetić

Skupina B – 2. utakmica

Kopačka : NK Romantičari – 3 : 1 (1 : 1)

Kopačka: Krčmar Claudio, Jelak Dalibor (1), Fulir Igor, Ivandić Marko, Lončarek Nenad (1), Kodrić Hrvoje (1), Kovaček Mario, Kovaček Tomica, Belčić Krešimir, Sedlanić Igor
NK Romantičari: Ciganek Vlatko, Lončarek Ignac, Crnac Pavo, Zrinski Antun, Andrašić Zlatko, Drvosek Oliver, Begić Stipe, Tetec Josip, Lukač Ivica, Dlaka Dražen, Milojević Dražen (1)

Suci: Juriša i Jalžabetić

Skupina B – 3. utakmica

Ferostroj : Niba Tours – 2 : 0 (2 : 0)

Ferostroj:Balala Dino, Pavlović Ivica, Ledinski Hrvoje, Sabol Filip, Križanović Rade, Horvatinović Josip, Kučanda Domagoj, Krušelj Nikola, Orlović Goran
Niba Tours: Barbarić Nikola, Bači Vedran, Kumek Nikola, Ivandija Danijel, Lončar Matija, Vukonić Saša, Balog Ivan, Vitelj Tomislav, Ištvan Marko, Bartolović Siniša, Brkić Bojan

Suci: Juriša i Jalžabetić


06.07.2011.

Danas odigrano drugo kolo Malonogometnog turnira “Koprivnica 2011”

U 19 sati, kao i u ponedjeljak, započelo je odigravanje utakmica Malonogometnog turnira “Koprivnica 2011”. Ponovno su igrane utakmice skupina A i B sa istim vremenima početka utakmica. Na tribinama je bilo dosta gledatelja koji su uživali u dobrom nogometu.

Prvu utakmicu otvorile su ekipe Skupine B, Caffe bar Cinober i Ferostroj s početkom u 19:00 sati. U 19:40 igrale su ekipe Niba Tours i Kopačka a u 20:20 sastale su se ekipe NK Romantičari i Caffe bar Joker. Ekipa Restoran Klas odmjerila je snagu sa ekipom Fenix u 21:00 sat, dok je susret između ekipa Caffe bar 048-Fokus i ekipe Lucky bar počeo u 21:40. Zadnju utakmicu Igrale su ekipe Zona tri i Ekokem s početkom u 22:20 sati.

U petak, 08.07., igra se 3. kolo Skupina A i B. Prva utakmica na rasporedu u 19:00 sati.
Vidimo se na tribinama!!

Kratki pregled utakmica 2. kola:

Skupina B – 1. utakmica

Caffe bar Cinober : Ferostroj – 2 : 0 (1 : 0)

Caffe bar Cinober: Sokač Željko, Ogrizović Goran, Ogrizović Zoran, Sablić Darko, Šimunić Alen, Kuhar Matija, Banek Tomislav, Šimek Bojan (2), Mesić Ivan
Ferostroj: Balala Dino, Pavlović Ivica, Ledinski Hrvoje, Sabol Filip, Horvatinović Josip, Kučanda Domagoj, Krušelj Nikola

Suci: Šimčić i Sminderovac

Skupina B – 2. utakmica

Niba Tours : Kopačka – 2 : 3 (1 : 1)

Niba Tours: Barbarić Nikola, Bači Vedran, Kumek Nikola, Ivandija Danijel, Lončar Matija, Vukonić Saša (1), Ištvan Marko, Vitelj Tomislav, Balog Ivan, Bartolović Siniša, Brkić Bojan (1)
Kopačka: Krčmar Claudio, Belčić Krešimir, Lončarek Nenad, Fulir Igor, Jelak Dalibor (1), Kovaček Mario, Kovaček Tomica, Kodrić Hrvoje (2), Selanić Igor

Suci: Šimčić i Sminderovac

Skupina B – 3. utakmica

NK Romantičari : Caffe bar Joker – 1 : 6 (1 : 2)

NK Romantičari: Ciganek Vlatko, Drvosek Oliver, Crnac Pavo, Lončarek Ignjac, Tetec Josip, Zrinski Antun, Andrašić Zlatko, Dlaka Dražen, Begić Stipe (1), Lukac Ivica, Milojević Dražen
Caffe bar Joker: Nemec Luka, Plantić Tomislav (1), Marošić Josip (1), Bošković Davor, Tukša Domagoj, Srbljinović Mario (1), Štroga Zoran (1), Kofler David (1), Slunjski Dejan (1)

Suci: Šimčić i Sminderovac

Skupina A – 4. utakmica

Restoran Klas : Fenix – 2 : 2 (2 : 0)

Restoran Klas: Hiržin Zlatko, Ninković Josip, Laloš Dalibor, Balent Dario (1), Posavec Perica (1), Krstitović Dejan, Hrenić Saša, Glavać Dario
Fenix: Kolarec Jurica, Maurović Denis, Kolar Vjekoslav, Šimunić Marko (1), Rus Ivan, Lovković Filip, Martinčić Zoran (1), Marić Zoran, Strajmić Sanjin

Suci: Jalžabetić i Gregurina

Skupina A – 5. utakmica

Caffe bar 048-Fokus : Lucky bar – 5 : 2 (3 : 1)

Caffe bar 048-Fokus: Posavec Goran, Sabotičanec Kruno, Herceg Milivoj, Vidaček Mladen, Klasić Danijel (4), Janeković Zoran, Topolčić Zlatko (1), Živko Davor, Lovreković Davor
Lucky bar: Dolenec Ivica, Samoščanec Alen, Kocijan Mateo, Hudak Tomislav (1), Benko Denis, Zvonar Josip (1), Pakasin Božidar, Bosman Mateo

Suci: Jalžabetić i Gregurina

Skupina A – 6. utakmica

Zona tri : Ekokem – 4 : 2 (2 : 0)

Zona tri: Popijač Bojan, Lončarek Zvone, Lončarek Dejan (2), Manojlović Milan, Jagarinec Matija, Pobi Marijan (1), Ruk Danijel (1), Foruglaš Tomislav
Ekokem: Ilić Matijas, Kovač Vedran (1), Kapusta Ivan, Kramberger Bojan, Babić Tomislav, Šaško Alen (1), Žinić Petar, Valeš Dino, Čokonaj Dejan, Tucaković Bojan, Stubić Mišel

Suci: Jalžabetić i Gregurina


04.07.2011.

Početak Malonogometnog turnira “Koprivnica 2011” – odigrano prvo kolo

Danas u 19:00 sati odigrana je prva utakmica Malonogometnog turnir “Koprivnica 2011”. Odigrano je 6 utakmica prvog kola, tri iz skupine A i tri iz skupine B. Na tribinama se okupilo oko dvjestotinjak gledatelja koji su pratili utakmice.

Prvu utakmicu su igrali ekipe Zona tri i Restoran Klas u 19:00 sati. Iza njih u 19:40 ekipa Ekokem je odmjerila snagu sa ekipom Caffe bar 048-Fokus. U 20:20 sati Lucky bar igrao je protiv Fenixa. U 21:00 sat NK Romantičari su igrali prvu utakmicu Skupine B protiv ekipe Caffe bar Cinober, a iza njih uslijedila je utakmica između ekipa Caffe bar Joker i ekipe Niba Tours s početkom u 21:40. Zadnju, šestu utakmicu danas, odigrale su ekipe Kopačka i Ferostroj s početkom u 22:20 sati.

U srijedu, 06.07., igra se 2. kolo Skupina A i B. Prva utakmica počinje kao i danas, u 19:00 sati.
Vidimo se!

Kratki pregled utakmica 1. kola:

Skupina A – 1. utakmica

Zona tri : Restoran Klas – 6 : 1 (3 : 1)

Zona tri: Popijač Bojan, Moferdin Ivan, Lončarek Zvone (2), Šolo Atila, Lončarek Dejan (1), Manojlović Milan (2), Jagarinec Matija, Ruk Danijel (1), Pobi Marijan
Restoran Klas: Hiržin Zlatko, Ninković Josip, Laloš Dalibor (1), Balent Dario, Posavec Perica, Krstitović Dejan, Perlog Mario

Suci: Kristijan Sminderovac i Krešimir Fazlić

Skupina A – 2. utakmica

Ekokem : Caffe bar 048-Fokus – 4 : 2 (2 : 0)

Ekokem: Ilić Matijas, Kovač Vedran, Kapusta Ivan, Ilić Goran (*), Kramberger Bojan, Babić Tomislav, Šaško Ivan, Žinić Petar, Valeš Dino, Čokonaj Deajn, Tuckanović Bojan (1), Stubić Mišel (3)
Caffe bar 048-Fokus: Topolčić Zlatko (1), Sabotičanec Kruno, Vidačak Mladen, Posavec Goran, Herceg Milivoj (1), Kadović Tomo, Lovreković Darko, Živko Davor

*Ilić Goran je zbog grubog prekršaja dobio izravni crveni karton te zbog toga mora propusititi slijedeću utakmicu koju Ekokem igra protiv ekipe Zona tri u srijedu, 06.07., s početkom u 22:20 sati.

Suci: Kristijan Sminderovac i Krešimir Fazlić

Skupina A – 3. utakmica

Lucky bar : Fenix – 1 : 2 (0 : 1)

Lucky bar: Dolenec Ivica, Kocijan Mateo, Bosman Mateo, Zvonar Josip, Hudak Tomislav, Samošćanec Alen (1), Benico Denis, Pakasin Božidar
Fenix: Kolarec Jurica, Maurović Denis, Lovković Filip, Kolar Vjekoslav (1), Šimunić Marko, Martinčić Zoran (1), Međimurec Tomislav, Marić Zoran, Strajnić Sanjin

Suci: Kristijan Sminderovac i Krešimir Fazlić

Skupina B – 4. utakmica

NK Romantičari : Caffe bar Cinober – 3 : 0 (0 : 0)

NK Romantičari: Ciganek Vlatko, Drvosek Oliver (1), Crnac Pavo, Lončarek Ignjac (1), Tetec Josip, Zrinski Antun (1), Andrašić Zlatko, Dlaka Dražen, Begić Stipe
Caffe bar Cinober: Sokač Željko, Ogrizović Goran, Ogrizović Zoran, Sabović Dario, Šimunić ALen, Kuhar Matija, Mesić Ivan, Banek Tomislav, Šimek Bojan

Suci: Dejan Juriša i Vjekoslav Jalžabetić

Skupina B – 5. utakmica

Caffe bar Joker : Niba Tours – 3 : 3 (1 : 1)

Caffe bar Joker: Nemec Nikola, Plantić Tomislav, Marošević Josip, Bošković Davor, Tukša Domagoj, Srbljinović Mario, Štroga Zoran (1), Kofler David (2), Dendrok Ivica, Slunjski Dejan
Niba Tours: Barbarić Nikola, Bači Vedran, Kumek Nikola, Ivandija Danijel, Lončar Matija, Vukonić Saša, Ištvan Marko (1), Vitelj Tomislav (2), Balog Ivan, Bartolović Siniša, Brkić Bojan

Suci: Dejan Juriša i Vjekoslav Jalžabetić

Skupina B – 6. utakmica

Kopačka : Ferostroj – 0 : 5 (0 : 2)

Kopačka: Krčmar Claudio, Belčić Krešimir, Lončarek Nenad, Fulir Igor, Jelak Dalibor, Kovaček Mario, Kovaček Tomica, Kodrić Hrvoje, Selanić Igor
Ferostroj: Balaha Dino, Pavlović Ivica (1), Križanović Rade, Horvatinović Josip (2), Kučanda Domagoj (1), Ledinski Hrvoje, Sabol Filip, Krušelj Nikola (1)

Suci: Dejan Juriša i Vjekoslav Jalžabetić


28.06.2011.

Izvlačenje prijavljenih ekipa po skupinama – Malonogometni turnir “Koprivnica 2011.”

Danas u 14.00 sati, u prostorijama Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice, održano je izvlačenje po skupinama prijavljenih ekipa za Malonogometni turnir „Koprivnica 2011.“.

Izvlačenju su uz članove Organizacijskog odbora turnira prisustvovali i predstavnici ekipa.

Turnir počinje 04. srpnja, a prva utakmica se igra u 19.00 sati.

Sve obavijesti i vijesti sa utakmica turnira moći ćete pratiti na ovim stranicama.

Prijavljene ekipe su:
– preuzmite ovdje (.pdf)

1 CAFFE BAR 048 – FOKUS
2 CAFFE BAR CINOBER
3 CAFFE BAR JOKER
4 EKOKEM
5 FENIX
6 FEROSTROJ
7 KOPAČKA
8 LUCKY BAR
9 NIBA TOURS
10 NK ROMANTIČARI
11 RESTORAN KLAS
12 ZONA TRI

 

Ekipe su podijeljene u dvije skupine, A i B:
– preuzmite ovdje (.pdf)

SKUPINA ” A “ SKUPINA ” B “
1. ZONA TRI NK ROMANTIČARI
2. EKOKEM CAFFE BAR JOKER
3. LUCKY BAR KOPAČKA
4. FENIX FEROSTROJ
5. CAFFE BAR 048 – FOKUS NIBA TOURS
6. RESTORAN KLAS CAFFE BAR CINOBER

 

Raspored utakmica:
– preuzmite ovdje (.pdf)

S K U P I N E

Vrijeme Utakmica P O N E D J E L J A K    04. 07. 2011. 
19.00 1 ZONA TRI RESTORAN KLAS
19.40 2 EKOKEM CAFFE BAR 048 – FOKUS
20.20 3 LUCKY BAR FENIX
21.00 4 NK ROMANTIČARI CAFFE BAR CINOBER
21.40 5 CAFFE BAR JOKER NIBA TOURS
22.20 6 KOPAČKA FEROSTROJ
Vrijeme Utakmica S R I J E D A    06. 07. 2011. 
19.00 7 CAFFE BAR CINOBER FEROSTROJ
19.40 8 NIBA TOURS KOPAČKA
20.20 9 NK ROMANTIČARI CAFFE BAR JOKER
21.00 10 RESTORAN KLAS FENIX
21.40 11 CAFFE BAR 048 – FOKUS LUCKY BAR
22.20 12 ZONA TRI EKOKEM
Vrijeme Utakmica P E T A K    08. 07. 2011. 
19.00 13 EKOKEM RESTORAN KLAS
19.40 14 LUCKY BAR ZONA TRI
20.20 15 FENIX CAFFE BAR 048 – FOKUS
21.00 16 CAFFE BAR JOKER CAFFE BAR CINOBER
21.40 17 KOPAČKA NK ROMANTIČARI
22.20 18 FEROSTROJ NIBA TOURS
Vrijeme Utakmica P O N E D J E L J A K    11. 07. 2011. 
19.00 19 CAFFE BAR CINOBER NIBA TOURS
19.40 20 NK ROMANTIČARI FEROSTROJ
20.20 21 CAFFE BAR JOKER KOPAČKA
21.00 22 RESTORAN KLAS CAFFE BAR 048 – FOKUS
21.40 23 ZONA TRI FENIX
22.20 24 EKOKEM LUCKY BAR
Vrijeme Utakmica S R I J E D A    13. 07. 2011. 
19.00 25 LUCKY BAR RESTORAN KLAS
19.40 26 FENIX EKOKEM
20.20 27 CAFFE BAR 048 – FOKUS ZONA TRI
21.00 28 KOPAČKA CAFFE BAR CINOBER
21.40 29 FEROSTROJ CAFFE BAR JOKER
22.20 30 NIBA TOURS NK ROMANTIČARI

Č E T V R T F I N A L E

Vrijeme Utakmica P E T A K     15. 07. 2011. 
19.40 31 1. A 4. B
20.20 32 2. A 3. B
21.00 33 3. A 2. B
21.40 34 4. A 1. B

P O L U F I N A L E   I   F I N A L E

Vrijeme Utakmica S U B O T A     16. 07. 2011. 
19.00 35 POBJEDNIK 31 POBJEDNIK 32
19.40 36 POBJEDNIK 33 POBJEDNIK 34
20.20 37 R E V I J A L N A   U T A K M I C A
21.00 38 PORAŽENI 35 PORAŽENI 36
21.40 39 POBJEDNIK 35 POBJEDNIK 36
22.20 P R O G L A Š E N J A

 


08.06.2011.

Malonogometni turnir “Koprivnica 2011.” – POČINJE 04.07.2011.

Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice organizira Malonogometni turnir „Koprivnica 2011.“

Turnir počinje 27. 06. 2011. godine a održati će se na Gradskom stadionu u Koprivnici na igralištu sa umjetnom travom. Utakmice će se igrati radnim danom u večernjim satima prema rasporedu.

Novčana nagrada za osvojeno prvo mjesto iznosi 8.000,00 kn, za drugo mjesto 4.000,00 kn, za treće mjesto 2.000,00 kn i za četvrto mjesto 1.000,00 kn, a dodijeliti će se i medalje za osvojena prva tri mjesta.
Najboljem strijelcu, najboljem igraču i najboljem golmanu turnira će biti uručena priznanja i plakete.

Kotizacija iznosi 300,00 kn po ekipi. Uplaćuje se uplatnicom na žiro račun Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice broj: 2386002-1100510408. Pod Model upisati 02, u Poziv na broj odobrenja: 06-2011, a u Opis plaćanja: Kotizacija – (naziv ekipe).

Da bi se prijavilo ekipu potrebno je ispunjeni obrazac Prijava ekipe kopiju virmana kojim je uplaćena kotizacija poslati na e-mail:zsu-kc@zsu-kc.hr, na fax: 048/622-633 ili osobno predati u Tajništvu Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice, M. P. Miškine 12 (Gradski stadion), Koprivnica.

Prijave ekipa se primaju do 17. lipnja 2011. godine.

Sve dodatne informacije možete dobiti u Tajništvu Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice, na tel: 048/622–633 ili mob: 098/248-703 ili putem e-maila zsu-kc@zsu-kc.hr.

Obrazac Prijava ekipa preuzmite ovdje.