Na pojedinačnom prvenstvu HALS-a pored pojedinačnih medalja dodijeljeni su i pehari za ekipni dio u kojem su limači AK Koprivnica osvojili prvo mjesto sa 532 boda. Zapažen uspjeh ostvaren je i u pojedinačnom nastupu i to:

Limači

Na 400 m osvojene su dvije medalje – Petar Cenko drugo mjesto sa 1:16.09 i treće mjesto mladog Svena Džendžo sa 1:16.87.

U skoku u dalj Mateo Šegović osvojio je treći sa skokom od 4,07 m, dok je njegov klupski kolega Luka Jug osvojio četvrto mjesto sa 4,02 m, Jakov Jurić osvojio je deveto mjesto sa 3,62 m, a Ivan Bebek petnaesto sa 3,37

60 m Mateo Šegović osvojio je treće mjesto sa 8,90 Luka Jug deseto mjesto sa 9,49 Ivan Bebek dvanaesto mjesto sa 9,76.

U vortexu Jakov Jurić zauzeo je četvrto mjesto sa 39,87 m, a Petar Senjan deseto mjesto sa 31,30 m.

Štafeta limača 4x60 m  postavila je novi klupski rekord i osvojila prvo mjesto sa 35,47 a trčala je u sastavu Jakov Jurić, Ivan Bebek, Luka Jug, Mateo Šegović.

Limačice

Josipa Mikulec na 60 m sa rezultatom 9,44 zauzela je sedmo mjesto, a u bacanju vortexa sa malim podbačajem zauzela četvrto mjesto sa 38,29 m.

Štafeta 4x60 m u sastavu: Matea Cenko, Ivana Cenko, Rajna Perošić, Josipa Mikulec zauzela je sedmo mjesto sa vremenom 39,37.

Mlađi kadet Lovro Priselec na 200 m prepone osvojio je treće mjesto sa vremenom 34,29

Kod mlađih kadetkinja Anja Slavinić u bacanju vortexa osvojila je prvo mjesto sa 40,26 m, dok je na 100 m zauzela četvrto mjesto sa vremenom 13,77.

Marija Gašparić u bacanju vortexa smjestila se na šesto mjesto sa hicem od 35,60 m.

Na 400 m Tara Rušak zauzela je trinaesto mjesto sa vremenom 1:09.63 a Tea Šaško petnaesto mjesto sa 1:11.01.

Štafeta mlađih kadetkinja 4 x100 m u sastavu: Tea Šaško, Katja Ljubić, Laura Sabolec zauzela je sedmo mjesto sa vremenom 57,83.

Kod starijih kadeta u uzbudljivoj i neizvjesnoj utrci na 1000 m u kojoj je do zadnjih desetak metara do cilja vodio Ivan Mikulić na kraju osvojio drugo mjesto sa vremenom 2:45.29. te tako popravio osobni rekord za oko pet sekundi.

Starija kadetkinja Tena Šaško u skoku u vis osvojila je prvo mjesto sa preskočenih 145 cm.

Nakon desetak godina imali smo predstavnika u bacanju koplja za starije kadete – Leopold Jurić bacio je koplje 27,88 m i osvojio drugo mjesto.

Kod mlađih juniora Marko Gregurec je na 200 m osvojio četvrto mjesto sa 24,30 a Luka Šostarić jedanaesto mjesto sa 25,76.

Na 1000 m kod mlađih juniora Albert Rušak osvojio je peto mjesto sa vremenom 2:47,13.