17.11.2013. Koprivnička udruga za rekreativni sport

U subotu je odigrano prvo kolo nove, pete sezone KC lige, mininogometnog prvenstva koprivničkih rekreativaca u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport, pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice i Zajednice športskih udruga grada Koprivnice.

U derbiju kola branitelj naslova Active Commerce upisao je visoku pobjedu protiv Caffe bara Cezar, pobjednika ovogodišnjih kvalifikacija, za kojeg uglavnom nastupaju bivši igrači Slavena.

Najuvjerljiviju pobjedu prvog dana natjecanja ostvarila je momčad Emma Vita (ranije Podravsko sunce) protiv ekipe Orient Silver/Lory, rezultatom 7:1, uz četiri pogotka Dombaja koji je poveo na ljestvici strijelaca.

Inducta ++ upisala je sigurnu pobjedu protiv NK Romantičara, dok je MNK Potoljik iznenadio momčad Bimba i preokretom stigao do bodova.

Bez pogodaka je završioo ogled CB Mala Čuča/Toxic – Petgrad, a CB Golf je u posljednjoj minuti postigao pobjednički pogodak protiv Sedme Sile/Alpe-Adriatoursa.

U ženskom dijelu natjecanja KKC Pixel je uz dva pogotka Kirilenko nadvisio bregovsku Mladost, dok su Tratinčice s dva gola Molnar bile bolje od Prekodravca. Drnje je pogotkom Purić svladalo hlebinsku Lipu.

Sportska dvorana Srednje škole bila je u prvom danu nove sezone odlično posjećena, a organizatori očekuju da će tako biti i u sljedećim kolima.

Zbog zauzetosti dvorane, utakmice 2. kola odigrat će se u nedjelju, 24. studenoga.

REZULTATI I STRIJELCI 1. KOLA KC LIGE:

  • Orient Silver/Lory – Emma Vita 1:7
    (Ramljak / Dombaj 4, Harmadi, Andrašić, Kukolja)
  • NK Romantičari – Inducta ++ 0:3
    (Hrenić, Suvlja, Marić)
  • MNK Potoljik – Bimbo 3:1
    (Milojević 2, Eršetić / Radoš)
  • CB Mala Čuča/Toxic – Petgrad 0:0
  • CB Cezar – Active Commerce 2:6
    (Sović, Šarlija / Žardin 2, Tušek, Lončarić, Ogrizović, Mesić)
  • Udruga za mali nogomet Koprivnica – Grad Koprivnica 4:2
    (Perić, Jurenec, Dlaka, Matišić / Sminderovac, Strmecki)
  • Sedma sila/Alpe-Adriatours – CB Golf 0:1
    (Šimunić)

ŽENE:

  • ŽNK Lipa – ŽNK Drnje 0:1
    (Purić)
  • KKC Pixel – ŽNK Mladost Bregi 2:0
    (Kirilenko 2)
  • ŽNK Tratinčice – ŽNK Prekodravac 2:0
    (Molnar 2)

LJESTVICA

  1. Emma Vita                        1  1  0  0  7:1  3
  2. Active Commerce            1  1  0  0  6:2  3
  3. Inducta ++                        1  1  0  0  3:0  3
  4. UMN Koprivnica             1  1  0  0  4:2  3
  5. MNK Potoljik                  1  1  0  0  3:1  3
  6. CB Golf                                      1  1  0  0  1:0  3
  7. Petgrad                              1  0  1  0  0:0  1
  8. CB Mala Čuča/Toxic       1  0  1  0  0:0  1
  9. S. Sila/Alpe-Adriatours   1  0  0  1  0:1  0
  10. Grad Koprivnica            1  0  0  1  2:4  0
  11. Bimbo                             1  0  0  1  1:3  0
  12. NK Romantičari             1  0  0  1  0:3  0
  13. CB Cezar                        1  0  0  1  2:6  0
  14. Orient Silver/Lory         1  0  0  1  1:7  0

LJESTVICA – ŽENE

  1. KKC Pixel               1  1  0  0  2:0  3
  2. ŽNK Tratičnice       1  1  0  0  2:0  3
  3. ŽNE Drnje               1  1  0  0  1:0  3
  4. ŽNK Repaš              0  0  0  0  0:0  0
  5. Podravske gazele    0  0  0  0  0:0  0
  6. ŽNK Kapljice          0  0  0  0  0:0  0
  7. ŽNK Iskre               0  0  0  0  0:0  0
  8. ŽNK Lipa                1  0  0  1  0:1  0
  9. ŽNK Prekodravac   1  0  0  1  0:2  0
  10. ŽNK Mladost        1  0  0  1  0:2  0

STRIJELCI

  • 4 – Dombaj (Emma Vita)
  • 2 – Žardin (Active Commerce), Milojević (MNK Potoljik)
  • 1 – Tušek, Lončarić, Ogrizović, Mesić (Active Commerce), Sović, Šarlija (CB Cezar), Eršetić (MNK Potoljik), Radoš (Bimbo), Hrenić, Suvalj, Marić (Inducta), Ramljak (Orient Silver/Lory), Harmadi, Andrašić, Kukolja (Emma Vita), Šimunić (CB Golf), Perić, Jurenec, Dlaka, Matišić (UMN Koprivnica), Sminderovac, Strmecki (Grad Koprivnica)

STRIJELCI – ŽENE

  • 2 – Kirilenko (KKC Pixel), Molnar (ŽNK Tratinčice), Purić (ŽNE Drnje)

RASPORED 2. KOLA KC LIGE (nedjelja, 24. studenoga 2013.)

  • 15.30 Inducta ++ – CB Cezar
  • 16.10 Active Commerce – Petgrad
  • 16.50 Bimbo – CB Golf
  • 17.30 ŽNE Drnje – Podravske gazele (žene)
  • 18.00 MNK Potoljik – Orient Silver/Lory
  • 18.40 ŽNK Repaš – KKC Pixel (žene)
  • 19.10 Grad Koprivnica – Emma Vita
  • 19.50 ŽNK Mladost Bregi – ŽNK Iskre (žene)
  • 20.20 Udruga za mali nogomet Koprivnica – CB Mala čuča/Toxic
  • 21.00 ŽNK Kapljice – ŽNK Tratinčice (žene)
  • 21.30 NK Romantičari – Sedma sila/Alpe-Adriatours