17.02.2013. Koprivnička udruga za rekreativni sport

Momčad Grada Koprivnice ostvarila je prvu, povijesnu pobjedu u KC ligi. Nakon više od tri i pol sezone, za svoj trud konačno su nagrađeni i osvajanjem sva tri boda, a „ceh“ su platili odvjetnici, koji su pali na samo začelje ljestvice.

U velikom pozitivnom nizu je Inducta, koja je ostvarila i četvrtu uzastopnu pobjedu, ove subote pao je Novigrad Podravski.

Na samom vrhu nema promjena, s minimalnim pobjedama protiv Bimba i Podravskog sunca Active Commerce i Petgrad/Hangar18 ostali su na vodećim pozicijama.

Tri kola prije kraja Active ima veliku prednost od pet bodova, a preostale su mu utakmice s UMN Koprivnica, Podravskim suncem i Romantičarima. Petgrad igra s Romantičarima, Inductom i Logistikom Lory.

Aktualni prvak UMN Koprivnica učvrstila je treću poziciju uvjerljivom pobjedom nad Potoljikom, dok je Logistika Lory lako svladala nekompletnu momčad Toxica.

Romantičari su teže nego što sugerira rezultat upisali bodove protiv Sedme sile.

Važne pobjede u ženskom dijelu natjecanja ostvarile su UŠRPS protiv Podravskih Sesveta te Drnje u ogledu s gimnazijalkama, a bez pogodaka završio je susret Bregi i Tratinčica.

REZULTATI I STRIJELCI 10. KOLA:

  • Podravsko sunce – Petgrad/Hangar18 0:1
    (N. Radiček)
  • Bimbo – Active Commerce 0:1
    (Ogrizović)
  • Grad Koprivnica – Forma Legalis 4:3
    (Strmecki 2, Kovaček, Jakupić / Benčak 2, Šimek)
  • Inducta – MNE Novigrad Podravski 2:1
    (Šimunović, Suvalj / Rumek)
  • Logistika Lory – CB Toxic 3:1
    (Žužul, Ramljak, Lukač / Kovaček)
  • NK Romantičari – Sedma sila 3:0
    (Begić 2, Budaj)
  • UMN Koprivnica – Potoljik 6:2
    (Perić 2, Dlaka 2, Gaži, Petričević / Andrašić, Lazić)

ŽENE:

  • ŽNE Drnje – Gimnazija „Fran Galović“ 2:0
    (Varović 2)
  • ŽNK Mladost Bregi – ŽNK Tratinčice 0:0
  • UŠRPS – ŽNK Podravske Sesvete 4:1
    (Vadla 3, Mihac / Ferić)

LJESTVICA

  1. Active Commerce  10 8 2 0 39:11 26
  2. Petgrad/Hangar18  10 6 3 1 21:9 21
  3. UMN Koprivnica  10 5 4 1 33:20 19
  4. Podravsko sunce  10 5 1 4 20:13 16
  5. Logistika Lory  10 5 1 4 25:26 16
  6. NK Romantičari  10 4 3 3 23:21 15
  7. Inducta  10 5 0 5 27:29 15
  8. MNE Novigrad P.  10 4 2 4 23:20 14
  9. Potoljik  10 4 2 4 16:23 14
  10. Bimbo  10 3 3 4 15:16 12
  11. Sedma sila  10 3 3 4 18:23 12
  12. CB Toxic  10 3 0 7 14:24 9
  13. Grad Koprivnica  10 1 2 7 24:35 5
  14. Forma Legalis  10 1 0 9 17:43 3

LJESTVICA – ŽENE

  1. ŽNK Repaš  8 3 4 1 11:6 13
  2. ŽNK Prekodravac Ždala  8 2 6 0 4:2 12
  3. UŠRPS  7 3 2 2 10:6 11
  4. ŽNK Tratičnice  8 2 5 1 7:3 11
  5. ŽNE Drnje  7 2 4 1 5:1 10
  6. Toxic Girls  7 4 3 0 6:1 9 (-6)
  7. Podravske gazele  7 1 4 2 6:6 7
  8. ŽNK Mladost Bregi  7 1 4 2 4:6 7
  9. ŽNK Podravske Sesvete  8 1 4 3 7:10 7
  10. Gimnazija „Fran Galović“  7 0 0 7 0:16 0

UTAKMICE DO KRAJA:

11. kolo

  • UŠRPS – Gimnazija „Fran Galović“
  • ŽNE Drnje – Toxic girls
  • ŽNK Prekodravac – ŽNK Mladost Bregi

12. kolo

  • ŽNK Repaš – UŠRPS
  • ŽNK Mladost Bregi – ŽNE Drnje
  • Toxic girls – Podravske gazele

13. kolo

  • ŽNK Podravske Sesvete – Gimnazija „Fran Galović“
  • Podravske gazele – ŽNK Tratinčice

STRIJELCI

  • 15 – Ogrizović (Active Commerce)
  • 10 – Marić (Inducta), Rumek (MNE Novigrad Podravski)
  • 9 – Petrović (Active Commerce), Šimunović (Inducta), Ramljak (Logistika Lory)
  • 8 – Popijač (Petgrad/Hangar18), Harmadi (Podravsko sunce)
  • 7 – Sinković (Sedma sila), Mesić (Active Commerce), Dlaka, Perić (UMN Koprivnica), Begić (NK Romantičari)
  • 6 – Dej. Radiček (Petgrad/Hangar18), Dotov (Sedma sila), Strmecki (Grad Koprivnica)
  • 5 – Hegedušić (Forma Legalis), Matišić (UMN Koprivnica), Milojević (Potoljik), Lukač (Logistika Lory), Kovaček (Grad Koprivnica)
  • 4 – Tušek (Active Commerce), Mar. Trnski, Mat. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Marković (Logistika Lory), Obradović, Beši (Bimbo), Fusić (NK Romantičari), Međimorec (CB Toxic), Petričević (UMN Koprivnica)
  • 3 – Peričić (Inducta), Horvat, Budaj (NK Romantičari), Toth, Coi (Grad Koprivnica), Dombaj (Podravsko sunce), Prvčić, Bukvić (Potoljik), Gaži (UMN Koprivnica), Benčak (Forma Legalis)
  • 2 – S. Kokša, Zrinski, B. Martinušić (NK Romantičari), Cvetković, Milivojević, Jurenec (UMN Koprivnica), Lončarić, Šepec (Active Commerce), Šumiga (Sedma sila), Omrčen-Čeko, Punčec, Sertić, Mežnarić (CB Toxic), Maljak, Žužul (Logistika Lory), Cikač, Kukolja (Podravsko sunce), Cestar, N. Radiček (Petgrad/Hangar18), Drvenkar, Kurcinak, Šimek (Forma Legalis), Vugrin, Krstitović (Bimbo), Kovač, Jakupić (Grad Koprivnica), Jazvec (MNE Novigrad Podravski), Lazić (Potoljik)
  • 1 – G. Čičin-Mašansker, Ledinko, Wolf (Sedma sila), Kunštić, Prka (Forma Legalis), Šandor, Babić, Gregurek (Grad Koprivnica), Knapić, Kuruc, Sitarić (Logistika Lory), Podoreški, Andrašić (Potoljik), Blažeković, Borštnar, Jozić (Podravsko sunce), Fulir, Kovaček (CB Toxic), Lokotar, Fičko, Kelek (Bimbo), Medenjak, Sremec, Šimunić (Petgrad/Hangar18), K. Trnski, Šimunić (MNE Novigrad Podravski), Rukavina, Perošić, Široki, Suvalj (Inducta)
  • Autogol – Coi (Grad Koprivnica), Dlaka (UMN Koprivnica), Zalar (Inducta), Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Fulir (CB Toxic)

STRIJELCI – ŽENE

  • 6 – Prečko (ŽNK Repaš)
  • 4 – Molnar (ŽNK Tratinčice), Vadla (UŠRPS)
  • 3 – Geršić (UŠRPS), Lončarek (Toxic Girls), Horvat (ŽNK Prekodravac), Škriljak, Ferić (ŽNK Podravske Sesvete)
  • 2 – Amon (ŽNE Drnje), Lončar (ŽNK Repaš), Gabaj (Podravske gazele), Mel. Milojević (ŽNK Mladost Bregi), Ciglar (Toxic Girls), Varović (ŽNE Drnje)
  • 1 – Vedriš, A. Varga, Novak (ŽNK Repaš), Šimek, Kancijan, Mihac (UŠRPS), Senjan, P. Kopljarević (ŽNK Tratinčice), Šegrt, Ritoša (ŽNK Mladost Bregi), Posavec (Toxic Girls), Švegović (ŽNK Prekodravac), Zadro, Martan, Notersberg (Podravske gazele), Dolenec (ŽNE Drnje), Đipalo (ŽNK Podravske Sesvete)
  • Autogol – Posavec (ŽNK Podravske Sesvete), Horvat (Gimnazija „Fran Galović“)

PAROVI 11. KOLA (23.02.2013.)

  • 16:40 Petgrad/Hangar18 – NK Romantičari
  • 17:20 Potoljik – Podravsko sunce
  • 18:00 Active Commerce – UMN Koprivnica
  • 18:40 UŠRPS – Gimnazija „Fran Galović“ (žene)
  • 19:10 MNE Novigrad Podravski – Logistika Lory
  • 19:50 ŽNE Drnje – Toxic Girls (žene)
  • 20:20 Forma Legalis – Bimbo
  • 21:00 ŽNK Prekodravac – ŽNK Mladost Bregi (žene)
  • 21:30 CB Toxic – Grad Koprivnica
  • 22:10 Sedma sila – Inducta