14.12.2014. Koprivnička udruga za rekreativni sport

U subotu su odigrane utakmice 5. kola KC lige, minonogometnog prvenstva Koprivnice u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport i pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.

U derbiju je Petgrad/OPG Radiček s 5:0 deklasirao dosad neporaženi Bimbo i time najavio visoke ambicije ove sezone. Odlično guraju i iskusni Romantičari koji su svladali Potoljik i prezimit će na drugoj poziciji.

U mini-derbiju doprvak Inducta je upisao bodove protiv CB-a Cezar, dok su u uzbudljivom susretu Golf i Active Commerce podijelili bodove.

Najveće iznenađenje priredili su dečki iz MNE UŠRPS, koji su pobijedili favorizirani Toxic, dok je Lory u derbiju začelja bio uvjerljiv protiv Sedme sile.

Utakmica Grada Koprivnice i UMN-a Koprivnica odgođena je za sljeeće kolo, koje će se igrati u siječnju 2015. godine, nakon Pan Zimske lige.

U ženskom dijelu programa ŽNK Močile su upisale dva poraza. Prvo ih je svladao FR Team Li-La koji je tom pobjedom izbio na prvo mjesto, a potom i Prekodravac kojem je to bila prva pobjeda.

REZULTATI 5. KOLA KC LIGE

  • NK Romantičari – MNK Potoljik/Bašići 4:1
    (Čurić 2, Begić, Kuzmić / Podoreški)
  • Lory – Sedma sila/Alpe-Adriatours 4:1
    (Dombaj 2, Borštnar, L. Harmadi / Solić)
  • CB Cezar – Inducta ++ 1:2
    (Rukavina 2 / Sović)
  • Bimbo – Petgrad/OPG Radiček 0:5
    (Celiščak 3, Cimbrišak, N. Radiček)
  • Toxic – MNE UŠRPS 1:4
    (Prvčić / Vuljak 3, Blažeković)
  • CB Golf – Active Commerce 2:2
    (Mat. Trnski, Jazvec / Lukač 2)

REDOSLIJED

  1. Petgrad/OPG Radiček 5 4  1  0  15:6     13
  2. NK Romantičari 5 4  1  0  14:5     13
  3. Bimbo 5 4  0  1  13:9     12
  4. Inducta ++ 5 3  2  0    9:4     11
  5. CB Golf 5 2  2  1  11:7     8
  6. Toxic 5  2  2  1  10:7     8
  7. Lory 5 2  0  3  12:9     6
  8. Active Commerce 5 1  3  1    8:8     6
  9. CB Cezar 5 2  0  3    7:11   6
  10. UMN Koprivnica 4 1  1  2  10:13   4
  11. MNE UŠRPS 5 1  1  3  10:13   4
  12. MNK Potoljik/Bašići 5 1  0  4    6:16   3
  13. S. sila/Alpe-Adriatours 5 0 1  4    7:14   1
  14. Grad Koprivnica 4 0  0  4    1:12   0

STRIJELCI

  • 6 – Medenjak (Petgrad/OPG Radiček), Čurić (NK Romantičari)
  • 5 – Celiščak (Petgrad/OPG Radiček)
  • 4 – Klasan (CB Golf), Beši (Bimbo), Dlaka (UMN Koprivnica), Rukavina (Inducta ++), Dombaj (Lory)
  • 3 – Petrović (Active Commerce), Perić (UMN Koprivnica), Sović (CB Cezar), Mat. Trnski (CB Golf), Vuljak (MNE UŠRPS)
  • 2 – Marić (Inducta ++), Sertić (CB Cezar), I. Fulir, Mat. Mežnarić (Toxic), Gregurek (Bimbo), Dotov, R. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours) Cikač, Jozić (Lory), Lončarek, Begić (NK Romantičari), Bešenić (MNE UŠRPS), Petričević (UMN Koprivnica), Lukač (Active Commerce), Jazvec (CB Golf)
  • 1 – Zrinski, Begić, Fusić, Budaj, Kuzmić (NK Romantičari), Peričić (Inducta ++), Jakupanec, Telebar, Podoreški (MNK Potoljik/Bašići), Međimorec, Ramljak (CB Cezar), Kovaček, Popijač, Cimbrišak, N. Radiček (Petgrad/OPG Radiček), Tušek, Mesić, Sajko (Active Commerce), Borščak, Harmadi, Turk, Blažeković (MNE UŠRPS), Obradović, Kuruc, Matošić, Škvorc, Bošnjak, Radoš, Kelek (Bimbo), Mar. Trnski (CB Golf), D. Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Andrašić, Mar. Mežnarić, Pintar, Evačić, R. Fulir, Prvčić (Toxic), Cvetković (UMN Koprivnica), Strmecki, Repinc, Borštnar, L. Harmadi (Lory), Fonjak (Grad Koprivnica)
  • Autogol – Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS)

REZULTATI 5. KOLA – ŽENE:

  • FR Team Li-La – ŽNK Močile 3:2
    (Geršić 2, Bošnjak / Pajski, Jambrušić)
  • ŽNK Prekodravac – ŽNK Močile 2:1
    (Rukavina, I. Kirienko / Ritoša)

REDOSLIJED – ŽENE

  1. FR Team Li-La 4 2  2  0  6:4  8
  2. ŽNK Iskre 3 1  2  0  3:2  5
  3. ŽNE Drnje 2 1  1  0  3:1  4
  4. ŽNK Prekodravac 2 1  1  0  3:2  4
  5. ŽNK Kapljice 2 1 1  0  2:1  4
  6. ŽNK Gola 2 0  1  1  2:3  1
  7. ŽNK Močile 3 0  0  3  4:7  0
  8. ŽNK Mladost KB 2 0  0  2  0:3  0

STRIJELCI – ŽENE

  • 3 – Geršić (FR Team Li-La)
  • 2 – J. Amon (MNE Drnje), Jambrušić (ŽNK Močile)
  • 1 – V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), A. Švegović, D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Bošnjak (FR Team Li-La), Bedenik, Rukavina, I. Kirilenko (ŽNK Prekodravac), Pajski, Ritoša (ŽNK Močile), Varović (MNE Drnje)