05.12.2014. Koprivnička udruga za rekreativni sport

U subotnjem derbiju 4. kola KC lige nije bilo pogodaka, a moglo bi se reći da je doprvak Inducta ++ izvukla bod protiv Toxica koji je bio opasniji suparnik, ali to nije uspio materijalizirati.

Bimbo je i dalje vodeća momčad lige, ali je protiv Grada Koprivnice bio na sto muka i tek je u samoj završnici iz kaznenog udarca nakon šestog akumuliranog prekršaja stigao do minimalne pobjede.

Petgrad/OPG Radiček dugo je lomio otpor Loryja, te je do pobjedničkog pogotka stigao iz slobodnog udarca, a strijelac je bio Vedran Medenjak, kojem je to već šesti pogodak ove sezone.

CB Cezar priredio je malo iznenađenje te je golom Ramljaka svladao branitelja naslova Active Commerce koji u novu sezonu nije ušao uvjerljivo.

Romantičari su i dalje neporaženi i u vrhu ljestvice, u 4. kolu su preokretom u drugom poluvremenu uzeli bodove Sedmoj sili/Alpe-Adriatoursu.

CB Golf upisao je drugu pobjedu, s 2:0 svladao je MNK Potoljik/Bašići, a u posljednjoj utakmici dana Udruga za mali nogomet Koprivnica uspjela se vratiti nakon što je protiv MNE UŠRPS gubila s 1:4, završilo je 4:4.

Dosta momčadi imalo je u subotu i prigovore na suđenje, smatrajući da su pogreškama oštećeni za bodove.

U sljedećem kolu derbi igraju vodeći Bimbo i trećeplasirani Petgrad/OPG Radiček.

REZULTATI I STRIJELCI 4. KOLA KC LIGE

  • Active Commerce – CB Cezar 0:1
    (Ramljak)
  • Grad Koprivnica – Bimbo 1:2
    (Fonjak / Kelek, Beši)
  • MNK Potoljik/Bašići – CB Golf 0:2
    (Mat. Trnski, Jazvec)
  • Inducta ++ – Toxic 0:0
  • Petgrad/OPG Radiček – Lory 1:0
    (Medenjak)
  • Sedma sila/Alpe-Adriatours – NK Romantičari 2:4
    (R. Horvat, D. Horvat / Lončarek 2, Čurić, Budaj)
  • UMN Koprivnica – MNE UŠRPS 4:4
    (Dlaka 2, Perić, Petričević / Harmadi, Turk, Bešenić, Vuljak)

REDOSLIJED

  1. Bimbo 4 4  0  0  13:4    12
  2. NK Romantičari 4 3  1  0  10:4    10
  3. Petgrad/OPG Radiček 4 3  1  0  10:6    10
  4. Toxic 4  2  2  0    9:3    8
  5. Inducta ++ 4 2  2  0    7:3    8
  6. CB Golf 4 2  1  1    9:5    7
  7. CB Cezar 4 2  0  2    6:9    6
  8. Active Commerce 4 1  2  1    6:6    5
  9. UMN Koprivnica 4 1  1  2  10:13  4
  10. Lory 4 1  0  3    8:8    3
  11. MNK Potoljik/Bašići 4 1  0  3    5:12  3
  12. S. sila/Alpe-Adriatours 4 0 1  3    6:10  1
  13. MNE UŠRPS 4 0  1  3    6:12  1
  14. Grad Koprivnica 4 0  0  4    1:12  0

STRIJELCI

  • 6 – Medenjak (Petgrad/OPG Radiček)
  • 4 – Klasan (CB Golf), Čurić (NK Romantičari), Beši (Bimbo), Dlaka (UMN Koprivnica)
  • 3 – Petrović (Active Commerce), Perić (UMN Koprivnica)
  • 2 – Marić, Rukavina (Inducta ++), Sertić, Sović (CB Cezar), Celiščak (Petgrad/OPG Radiček), I. Fulir, Mat. Mežnarić (Toxic), Gregurek (Bimbo), Dotov, R. Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Dombaj, Cikač, Jozić (Lory), Lončarek (NK Romantičari), Bešenić (MNE UŠRPS), Mat. Trnski (CB Golf), Petričević (UMN Koprivnica)
  • 1 – Zrinski, Begić, Fusić, Budaj (NK Romantičari), Peričić (Inducta ++), Jakupanec, Telebar (MNK Potoljik/Bašići), Međimorec, Ramljak (CB Cezar), Kovaček, Popijač (Petgrad/OPG Radiček), Tušek, Mesić, Sajko (Active Commerce), Borščak, Harmadi, Turk, Vuljak (MNE UŠRPS), Obradović, Kuruc, Matošić, Škvorc, Bošnjak, Radoš, Kelek (Bimbo), Mar. Trnski, Jazvec (CB Golf), D. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Andrašić, Mar. Mežnarić, Pintar, Evačić, R. Fulir (Toxic), Cvetković (UMN Koprivnica), Strmecki, Repinc (Lory), Fonjak (Grad Koprivnica)
  • Autogol – Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS)

REDOSLIJED – ŽENE

  1. ŽNK Iskre 3 1  2  0  3:2  5
  2. FR Team Li-La 3 1  2  0  3:2  5
  3. ŽNE Drnje 2 1  1  0  3:1  4
  4. ŽNK Kapljice 2 1 1  0  2:1  4
  5. ŽNK Gola 2 0  1  1  2:3  1
  6. ŽNK Prekodravac 1 0  1  0  1:1  0
  7. ŽNK Močile 1 0  0  1  1:2  0
  8. ŽNK Mladost KB 2 0  0  2  0:3  0

 

STRIJELCI – ŽENE

  • 2 – J. Amon (MNE Drnje)
  • 1 – V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), A. Švegović, D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Geršić (FR Team Li-La), Bedenik (ŽNK Prekodravac), Jambrušić (ŽNK Močile), Varović (MNE Drnje)

RASPORED 5. KOLA (subota, 13. prosinca 2014.)

  • 16.40 NK Romantičari – MNK Potoljik/Bašići
  • 17.20 Udruga za mali nogomet Koprivnica – Grad Koprivnica
  • 18.00 Lory – Sedma sila/Alpe-Adriatours
  • 18.40 FR Team Li-La – ŽNK Močile (žene)
  • 19.10 CB Cezar – Inducta ++
  • 19.50 ŽNK Mladost K. Bregi – ŽNK Gola (žene)
  • 20.20 Bimbo – Petgrad/OPG Radiček
  • 21.00 ŽNK Prekodravac – ŽNK Močile (žene)
  • 21.30 Toxic – MNE UŠRPS
  • 22.10 CB Golf – Active Commerce