24.02.2013. Koprivnička udruga za rekreativni sport

Derbi 11. kola KC lige između aktualnog prvaka Udruge za mali nogomet i vodećeg Active Commercea završio je bez pobjednika rezultatom 2:2.

S obzirom da je Petgrad/Hangar18 također remizirao s Romantičarima, Activeu je u preostala dva kola dovoljan i jedan bod za potvrdu prvog mjesta.

Nažalost, nemile scene viđene su u utakmici Potoljik – Podravsko sunce. S obje strane tenzije su bile povišene, a kod rezultata 1:1 igrač Podravskog sunca Karlo Cikač nogom je udario suca i izazvao prekid.

Utakmica je zbog toga registrirana rezultatom 3:0 za Potoljik, dok će odluka o kazni za izgrednika uslijediti uskoro.

Inducta se petom pobjedom u nizu uključila u borbu za brončano odličje. Ovaj put bili su bolji od nekompletne Sedme sile koja je izgubila dvije utakmice zaredom.

Novigrad Podravski opet se podigao na ljestvici zahvaljujući pobjedi nad Logistikom Lory, dok je Forma Legalis bila nadomak pobjede nad Bimbom, ali ipak nije uspjela izdržati do kraja.

Grad Koprivnica zabilježio je i drugu pobjedu nad (opet) oslabljenim Caffe barom Toxic, a „Građani“ su uz prikazanu dobru igru zaradili i čak dva crvena kartona.

U ženskom dijelu natjecanja najveće iznenađenje priredila je ekipa Gimnazije „Fran Galović“ koja je s 2:1 svladala aktualnog prvaka UŠRPS i time unijela dodatnu neizvjesnost u borbu za prvo mjesto.

Bez pobjednika su završili ogledi Drnja i Toxic Girls te Prekodravca i Mladosti Bregi.

Odluka o prvaku mogla bi pasti u sljedećem, 12. kolu, u kojem Repaš pobjedom nad UŠRPS može osigurati naslov. No, mogući su i mnogi drugi raspleti, jer još pola lige ima teoretske izglede za osvajanje prvog mjesta.

Zbog zauzetosti dvorane sljedeće subote, 12. kolo KC lige odigrat će se za dva tjedna, 9. ožujka.

REZULTATI I STRIJELCI 11. KOLA

  • Potoljik – Podravsko sunce 3:0 (b. b.)
  • Active Commerce – UMN Koprivnica 2:2
    (Milak, Lončarić / Cvetković, Matišić)
  • Petgrad/Hangar18 – NK Romantičari 2:2
    (N. Radiček, Šimunić / Golenja, Zrinski)
  • MNE Novigrad Podravski – Logistika Lory 2:1
    (Borić, Rumek / Žužul)
  • Forma Legalis – Bimbo 2:2
    (Šimek, Hegedušić / Beši 2)
  • CB Toxic – Grad Koprivnica 1:4
    (Mežnarić / Strmecki 2, Kovaček 2)
  • Sedma sila – Inducta 0:2
    (Šimunović, Polančec)

ŽENE:

  • UŠRPS – Gimnazija „Fran Galović“ 1:2
    (Geršić / Horvat 2)
  • ŽNE Drnje – Toxic Girls 0:0
  • ŽNK Prekodravac – ŽNK Mladost Bregi 1:1
    (I. Grčić / L. Šegrc)

LJESTVICA

  1. Active Commerce  11 8 3 0 41:13 27
  2. Petgrad/Hangar18  11 6 4 1 23:11 22
  3. UMN Koprivnica  11 5 5 1 35:22 20
  4. Inducta  11 6 0 5 29:29 18
  5. MNE Novigrad P.  11 5 2 4 25:21 17
  6. Potoljik  11 5 2 4 19:23 17
  7. Podravsko sunce  11 5 1 5 20:16 16
  8. NK Romantičari  11 4 4 3 25:23 16
  9. Logistika Lory  11 5 1 5 26:28 16
  10. Bimbo  11 3 4 4 17:18 13
  11. Sedma sila  11 3 3 5 18:25 12
  12. CB Toxic  11 3 0 8 15:28 9
  13. Grad Koprivnica  11 2 2 7 28:36 8
  14. Forma Legalis  11 1 1 9 19:45 4

LJESTVICA – ŽENE

  1. ŽNK Repaš  8 3 4 1 11:6 13
  2. ŽNK Prekodravac Ždala  9 2 7 0 5:3 13
  3. ŽNK Tratičnice  8 2 5 1 7:3 11
  4. ŽNE Drnje  8 2 5 1 5:1 11
  5. UŠRPS  8 3 2 3 11:8 11
  6. Toxic Girls  8 4 4 0 6:1 10 (-6)
  7. ŽNK Mladost Bregi  8 1 5 2 5:7 8
  8. Podravske gazele  7 1 4 2 6:6 7
  9. ŽNK Podravske Sesvete  8 1 4 3 7:10 7
  10. Gimnazija „Fran Galović“  7 1 0 7 2:17 3

UTAKMICE DO KRAJA:

12. kolo

  • ŽNK Repaš – UŠRPS
  • ŽNK Mladost Bregi – ŽNE Drnje
  • Toxic Girls – Podravske gazele

13. kolo

  • ŽNK Podravske Sesvete – Gimnazija „Fran Galović“
  • Podravske gazele – ŽNK Tratinčice

STRIJELCI

  • 15 – Ogrizović (Active Commerce)
  • 11 – Rumek (MNE Novigrad Podravski)
  • 10 – Marić, Šimunović (Inducta)
  • 9 – Petrović (Active Commerce), Ramljak (Logistika Lory)
  • 8 – Popijač (Petgrad/Hangar18), Harmadi (Podravsko sunce), Strmecki (Grad Koprivnica)
  • 7 – Sinković (Sedma sila), Mesić (Active Commerce), Dlaka, Perić (UMN Koprivnica), Begić (NK Romantičari), Kovaček (Grad Koprivnica)
  • 6 – Dej. Radiček (Petgrad/Hangar18), Dotov (Sedma sila), Hegedušić (Forma Legalis), Matišić (UMN Koprivnica), Beši (Bimbo)
  • 5 – Milojević (Potoljik), Lukač (Logistika Lory)
  • 4 – Tušek (Active Commerce), Mar. Trnski, Mat. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Marković (Logistika Lory), Obradović (Bimbo), Fusić (NK Romantičari), Međimorec (CB Toxic), Petričević (UMN Koprivnica)
  • 3 – Peričić (Inducta), Horvat, Budaj, Zrinski (NK Romantičari), Toth, Coi (Grad Koprivnica), Dombaj (Podravsko sunce), Prvčić, Bukvić (Potoljik), Gaži, Cvetković (UMN Koprivnica), Benčak (Forma Legalis), Lončarić (Active Commerce), Mežnarić (CB Toxic), Žužul (Logistika Lory), N. Radiček (Petgrad/Hangar18), Šimek (Forma Legalis)
  • 2 – S. Kokša, B. Martinušić (NK Romantičari), Milivojević, Jurenec (UMN Koprivnica), Šepec (Active Commerce), Šumiga (Sedma sila), Omrčen-Čeko, Punčec, Sertić (CB Toxic), Maljak (Logistika Lory), Cikač, Kukolja (Podravsko sunce), Cestar, Šimunić (Petgrad/Hangar18), Drvenkar, Kurcinak (Forma Legalis), Vugrin, Krstitović (Bimbo), Kovač, Jakupić (Grad Koprivnica), Jazvec (MNE Novigrad Podravski), Lazić (Potoljik)
  • 1 – G. Čičin-Mašansker, Ledinko, Wolf (Sedma sila), Kunštić, Prka (Forma Legalis), Šandor, Babić, Gregurek (Grad Koprivnica), Knapić, Kuruc, Sitarić (Logistika Lory), Podoreški, Andrašić (Potoljik), Blažeković, Borštnar, Jozić (Podravsko sunce), Fulir, Kovaček (CB Toxic), Lokotar, Fičko, Kelek (Bimbo), Medenjak, Sremec (Petgrad/Hangar18), K. Trnski, Šimunić, Borić (MNE Novigrad Podravski), Rukavina, Perošić, Široki, Suvalj, Polančec (Inducta), Milak (Active Commerce), Golenja (NK Romantičari)
  • Autogol – Coi (Grad Koprivnica), Dlaka (UMN Koprivnica), Zalar (Inducta), Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Fulir (CB Toxic)

STRIJELCI – ŽENE

  • 6 – Prečko (ŽNK Repaš)
  • 4 – Molnar (ŽNK Tratinčice), Vadla, Geršić (UŠRPS)
  • 3 – Lončarek (Toxic Girls), Horvat (ŽNK Prekodravac), Škriljak, Ferić (ŽNK Podravske Sesvete)
  • 2 – Amon (ŽNE Drnje), Lončar (ŽNK Repaš), Gabaj (Podravske gazele), Mel. Milojević, L. Šegrc (ŽNK Mladost Bregi), Ciglar (Toxic Girls), Varović (ŽNE Drnje), Horvat (Gimnazija „Fran Galović“)
  • 1 – Vedriš, A. Varga, Novak (ŽNK Repaš), Šimek, Kancijan, Mihac (UŠRPS), Senjan, P. Kopljarević (ŽNK Tratinčice), Ritoša (ŽNK Mladost Bregi), Posavec (Toxic Girls), Švegović, I. Grčić (ŽNK Prekodravac), Zadro, Martan, Notersberg (Podravske gazele), Dolenec (ŽNE Drnje), Đipalo (ŽNK Podravske Sesvete)
  • Autogol – Posavec (ŽNK Podravske Sesvete), Horvat (Gimnazija „Fran Galović“)

PAROVI 12. KOLA (09. 03. 2013.)*

  • 16:40 Grad Koprivnica – Bimbo
  • 17:20 Logistika Lory – Sedma sila
  • 18:00 CB Toxic – MNE Novigrad Podravski
  • 18:40 ŽNK Repaš – UŠRPS (žene)
  • 19:10 Inducta – Petgrad/Hangar18
  • 19:50 ŽNK Mladost Bregi – ŽNE Drnje (žene)
  • 20:20 UMN Koprivnica – Forma Legalis
  • 21:00 Toxic Girls – Podravske gazele (žene)
  • 21:30 Podravsko sunce – Active Commerce
  • 22:10 NK Romantičari – Potoljik

*Moguća je naknadna promjena satnice