U 10. kolu KC lige došlo je do promjene na čelu ljestvice. CB Golf je izgubio od Bimba te je prvu poziciju ponovno prepustio Active Commerceu, koji nije imao problema protiv CB-a 048/UŠRPS. Udruga za mali nogomet Koprivnica izbila je na drugo mjesto nakon pobjede nad Inductom ++, a blizu vrha su i Bimbo te ePodravina.hr/Kosinus, koja je bila bolja od Petgrada/OPG Radiček.

U dvoboju sredine ljestvice uzbidljiva je bila utakmica iskusnih ekipa NK Romantičara i CB-a Cezar, a odigrana su i dva susreta momčadi iz donjeg doma. KKC Pixel je bio uvjerljiv protiv Grada Koprivnice, a Sedma sila je svladala Skladgradnju.

Sljedeće kolo donosi veliki derbi Udruge za mali nogomet Koprivnica i Active Commercea, a pobjednik tog dvoboja napravit će veliki korak prema naslovu.

Kod žena nije bilo promjena na vrhu, i dalje je u vodstvu Repaš s bodom više od Drnja i Iskri.

Zahvalnica obitelji Poljak

Obitelj Branimira Poljaka, Koprivničanca koji je krajem prošle godine izgubio život u Kanadi, uoči početka 10. kola KC lige uručila je zahvalnicu predstavnicima Koprivničke udruge za rekreativni sport za sudjelovanje u humanitarnoj akciji.

REZULTATI I STRIJELCI 10. KOLA KC LIGE:

  • KKC Pixel – Grad Koprivnica 4:1
    (Kušević, R. Baruškin, Pišpek, Plemeniti / Beg)
  • Sedma sila – Skladgradnja 3:1
    (S. Šimunić, Kapetanić, Zagrajski / Perošić)
  • NK Romantičari – CB Cezar 4:5
    (Jazvec 3, Fusić / Omrčen-Čeko 2, Jagić, Međimorec, Sertić)
  • CB Golf – Bimbo 1:2
    (Kovaček / Matošić, Obradović)
  • Petgrad/OPG Radiček – ePodravina.hr/Kosinus 1:2
    (I. Šimunić / Fulir, Andrašić)
  • Active Commerce – CB 048/UŠRPS 5:1
    (Ogrizović 2, Petrović 2, Dodik / Osman)
  • Inducta ++ – Udruga za mali nogomet Koprivnica 0:1
    (Kokša)

REDOSLIJED

  1. Active Commerce 10 8   1   1   37:9     25
  2. UMN Koprivnica 10 8   0   2   40:20   24
  3. CB Golf 10 7   2   1   32:11   23
  4. ePodravina.hr/Kosinus 10 6   3   1   28:19   21
  5. Bimbo 10 7   0   3   28:20   21
  6. CB 048/UŠRPS 10 5   1   4   41:22   16
  7. CB Cezar 10 5   1   4   44:48   16
  8. NK Romantičari 10 5   0   5   34:30   15
  9. Petgrad/OPG Radiček 10 3   1   6   19:20   10
  10. Inducta ++ 10 3   1   6   21:30   10
  11. Sedma sila 10 2   3   5   16:26   9
  12. Grad Koprivnica 10 2   1   7   18:19   7
  13. KKC Pixel 10  2   0   8   18:47    6
  14. Skladgradnja 10 0   0   10 13:62    0

STRIJELCI

  • 13 – Kokša (UMN Koprivnica).
  • 12 – Andrašić (ePodravina.hr/Kosinus), Ogrizović (Active Commerce).
  • 11 – V. Harmadi (CB 048/UŠRPS).
  • 9 – Ramljak, Omrčen-Čeko (CB Cezar), Borštnar (CB Golf).
  • 8 – Milivojević (UMN Koprivnica), Begić, Fusić (NK Romantičari), Gašparić (Inducta ++), Osman (CB 048/UŠRPS).
  • 7 – Čurić (NK Romantičari), Dlaka (UMN Koprivnica), I. Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Dodik (Active Commerce).
  • 6 – Kukolja (CB Golf), Sertić (CB Cezar), Petrović (Active Commerce).
  • 5 – L. Harmadi (CB Golf), Žardin (Active Commerce), Matošić (Bimbo), Beg (Grad Koprivnica), Jagić (CB Cezar).
  • 4 – Mat. Trnski, Zagrajski (Sedma sila), Škvorc, Ivandija, Beši (Bimbo), Smolak, Fulir (ePodravina.hr/Kosinus), Bešenić (CB 048/UŠRPS), Jurenec (UMN Koprivnica), Medenjak, Celiščak (Petgrad/OPG Radiček), Međimorec (CB Cezar), Plemeniti (KKC Pixel), Perošić (Skladgradnja), Kovaček (CB Golf), Jazvec (NK Romantičari).
  • 3 – Samardžić, Vuljak, Borščak, Pavlek (CB 048/UŠRPS), Prka, Ljubić, Punčec (Grad Koprivnica), Napan, Sović (CB Cezar), Hontić (UMN Koprivnica), F. Baruškin, Kušević (KKC Pixel), Juriša (ePodravina.hr/Kosinus), Mesić (Active Commerce), Blažeković (CB Golf), Zrinski (NK Romantičari), Obradović (Bimbo), Kapetanić (Sedma sila).
  • 2 – Rukavina, Hrenić, Marić, Virovec (Inducta ++), Korošec, Kuhar (Bimbo), Cikač, Kušenić (CB Golf), Lenardić (NK Romantičari), Đurnić, Husnjak (CB 048/UŠRPS), Godek (ePodravina.hr/Kosinus), Kišiček (CB Cezar), Toth (Grad Koprivnica), Bosman, Bači (Skladgradnja), Lukač (Active Commerce), Cimbrišak (Petgrad/OPG Radiček), Cvetković (UMN Koprivnica), Pišpek (KKC Pixel), S. Šimunić (Sedma sila).
  • 1 – Suvalj, Petrić, Sinković, Peričić (Inducta ++), Mesarić, Drvenkar (Grad Koprivnica), Mužina, Rumek (CB 048/UŠRPS), Lončarić (Active Commerce), Blažek, G. Ogrizović, Kopričanec (Bimbo), Drvosek-Kihas (CB Cezar), M. Blažeković, Pavlek (Petgrad/OPG Radiček), Pintar, Kovaček, Mar. Mežnarić (ePodravina.hr/Kosinus), Budaj (NK Romantičari), Ledinko, Marković, Mar. Trnski (Sedma sila), N. Farkaš, I. Farkaš, R. Baruškin (KKC Pixel), Petričević (UMN Koprivnica), Široki, Galović, Medved, Žužul (Skladgradnja).
  • Autogol – Bešenić (CB 048/UŠRPS), Medved, Bači, Galović (Skladgradnja), Kovač, Žardin (Active Commerce), Berta (UMN Koprivnica), Budaj (NK Romantičari), Drvosek-Kihas (CB Cezar), Marić (Inducta ++), Pavlek (Petgrad/OPG Radiček).

REZULTATI I STRIJELCI – ŽENE

  • ŽNK Repaš – Kapljice 1:1
    (Varga / Šipek)
  • ŽNE Drnje – Iskre 1:1
    (Uremović-ag / I. Kirilenko)
  • Li-La – ŽNK Koprivnica 0:1
    (Jurković)

REDOSLIJED – ŽENE

  1. ŽNK Repaš 8 4   3   1     7:5    15
  2. ŽNE Drnje 8 4   2   2   11:4    14
  3. Iskre 8 4   2   2   11:8    14
  4. ŽNK Koprivnica 8 3   1   4     5:6    10
  5. Li-La 8 2   1   5     6:8      7
  6. Kapljice 8 2   1   5     4:13    7

STRIJELCI – ŽENE

  • 6 – I. Kirilenko (Iskre).
  • 4 – Varović (ŽNE Drnje).
  • 3 – Šadek (ŽNK Repaš), Geršić (Li-La), Tomašek (Iskre).
  • 2 – Stančić, H. Margetić (ŽNE Drnje), Sraček (ŽNK Koprivnica), Balatinec (Kapljice), Varga (Repaš).
  • 1 – Ivona Tudić, V. Tudić (Iskre), Rukavina, Pavić, Jurković (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija, Vadla (Li-La), Amon, Kraljić (ŽNE Drnje), Švegović, Grčić (ŽNK Repaš), R. Kirilenko, Šipek (Kapljice).
  • Autogol – Uremović (Iskre).

PAROVI 11. KOLA (subota, 5. ožujka 2016.)

  • 16.20 CB Cezar – Inducta ++
  • 17.00 UMN Koprivnica – Active Commerce
  • 17.40 Skladgradnja – Petgrad/OPG Radiček
  • 18.20 Iskre – Kapljice (žene)
  • 18.50 CB 048/UŠRPS – CB Golf
  • 19.30 ŽNK Koprivnica – ŽNE Drnje (žene)
  • 20.00 ePodravina.hr/Kosinus – NK Romantičari
  • 20.40 Li-La – ŽNK Repaš (žene)
  • 21.10 Bimbo – KKC Pixel
  • 21.50 Grad Koprivnica – Sedma sila