30.11.2014. Koprivnička udruga za rekreativni sport

S velikim zanimanjem očekivao se derbi susret 3. kola KC lige između prvaka Active Commercea i CB-a Mala Čuča/Toxic. Active je poveo pogotkom Petrovića, izjednačio je Evačić, a potom se ponovno u strijelce upisao Petrović i izgledalo je da će Active odnijeti puni plijen, ali onda se Mala čuča vratila i u završnici pogotkom R. Fulira izjednačila na konačnih 2:2.

Bimbo je ostao usamljen na vrhu ljestvice nakon treće uzastopne pobjede koju je u subotu ostvario protiv Udruge za mali nogomet Koprivnica. Iskusni igrači Udruge, inače organizatori Pan Zimske lige, poveli su s 2:0, ali je Bimbo stigao do velikog preokreta.

Inducta ++ priključila se vrhu pobjedom nad MNE UŠRPS, dok su Romantičari i Petgrad/OPG Radiček odigrali neodlučeno te su i jedni i drugi i dalje neporaženi.

CB Cezar je ostvario minimalnu pobjedu protiv Potoljik/Bašića, a Lory je bio uvjerljiv protiv Grada Koprivnice te je upisao prve bodove.

U posljednjoj utakmici dana Sedma sila/Alpe-Adriatours se u dva navrata vraćala protiv CB-a Golf, a na kraju je ta uzbudljiva utakmica završila bez pobjednika, iako i jedni i drugi mogu žaliti za propuštenim.

U ženskoj konkurenciji odigrana su dva susreta, Drnje je slavilo protiv Mladosti iz Koprivničkih Bregi, dok je ekipa FR Team Li-La preokretom ostvarila pobjedu protiv Gole i priključila se Iskrama na vrhu ljestvice.

U sljedećem kolu neće biti utakmica u ženskoj konkurenciji, a derbi će odigrati Inducta ++ i CB Mala čuča/Toxic, osvajači drugog i trećeg mjesta prošle sezone.

REZULTATI 3. KOLA

  • NK Romantičari – Petgrad/OPG Radiček 2:2
    (Čurić, Fusić / Medenjak 2)
  • Lory – Grad Koprivnica 6:0
    (Harmadi 2, Jozić, Strmecki, Repinc, Cikač)
  • Bimbo – Udruga za mali nogomet Koprivnica 4:2
    (Beši 2, Bošnjak, Radoš / Cvetković, Dlaka)
  • Inducta ++ – MNE U.Š.R.P.S. 2:0
    (Rukavina, Borščak-ag)
  • CB Mala Čuča/Toxic – Active Commerce 2:2
    (Evačić, R. Fulir / Petrović 2)
  • CB Cezar – MNK Potoljik/Bašići 1:0
    (Sović)
  • CB Golf – Sedma sila/Alpe-Adriatours 2:2
    (Klasan 2 / Dotov, Solić)

REDOSLIJED

  1. Bimbo 3 3  0  0  11:3    9
  2. CB Mala čuča/Toxic 3 2  1  0    9:3    7
  3. Inducta ++ 3 2  1  0    7:3    7
  4. NK Romantičari 3 2  1  0    6:2    7
  5. Petgrad/OPG Radiček 3 2  1  0    9:6    7
  6. CB Cezar 3 2  0  1    6:6    6
  7. Active Commerce 3 1  2  0    6:5    5
  8. CB Golf 3 1  1  1    7:5    4
  9. Lory 3 1  0  2    8:7    3
  10. UMN Koprivnica 3 1  0  2    6:9    3
  11. S. sila/Alpe-Adriatours 3 0 1  2    4:6    1
  12. MNE UŠRPS 3 0  0  3    2:8    0
  13. Grad Koprivnica 3 0  0  3    0:10  0
  14. MNK Potoljik/Bašići 3 0  0  3    2:10  0

STRIJELCI

  • 4 – Klasan (CB Golf), Medenjak (Petgrad/OPG Radiček)
  • 3 – Sović (CB Cezar), Čurić (NK Romantičari), Beši (Bimbo), Petrović (Active Commerce)
  • 2 – Marić, Rukavina (Inducta ++), Sertić (CB Cezar), Celiščak (Petgrad/OPG Radiček), I. Fulir, Mat. Mežnarić (CB Mala čuča/Toxic), Gregurek (Bimbo), Perić, Dlaka (UMN Koprivnica), Dotov (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Harmadi, Cikač, Jozić (Lory)
  • 1 – Zrinski, Begić, Fusić (NK Romantičari), Peričić (Inducta ++), Jakupanec, Telebar (MNK Potoljik/Bašići), Međimorec (CB Cezar), Kovaček, Medenjak, Popijač (Petgrad/OPG Radiček), Tušek, Mesić, Sajko (Active Commerce), Bešenić, Borščak (MNE UŠRPS), Obradović, Kuruc, Matošić, Škvorc, Bošnjak, Radoš (Bimbo), Mar. Trnski, Mat. Trnski (CB Golf), R. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Andrašić, Mar. Mežnarić, Pintar, Evačić, R. Fulir (CB Mala čuča/Toxic), Petričević, Cvetković (UMN Koprivnica), Strmecki, Repinc (Lory).
  • Autogol – Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS).

ŽENE:

  • ŽNK Mladost K. Bregi – ŽNE Drnje 0:2
    (Varović, J. Amon)
  • ŽNK Gola – FR Team Li-La 1:2
    (D. Bogadi / Vadla, Geršić)

REDOSLIJED – ŽENE

  1. ŽNK Iskre 3 1  2  0  3:2  5
  2. FR Team Li-La 3 1  2  0  3:2  5
  3. ŽNE Drnje 2 1  1  0  3:1  4
  4. ŽNK Kapljice 2 1 1  0  2:1  4
  5. ŽNK Gola 2 0  1  1  2:3  1
  6. ŽNK Prekodravac 1 0  1  0  1:1  0
  7. ŽNK Močile 1 0  0  1  1:2  0
  8. ŽNK Mladost KB 2 0  0  2  0:3  0

STRIJELCI – ŽENE

  • 2 – J. Amon (MNE Drnje)
  • 1 – V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), A. Švegović, D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Geršić (FR Team Li-La), Bedenik (ŽNK Prekodravac), Jambrušić (ŽNK Močile), Varović (MNE Drnje).

RASPORED 4. KOLA (subota, 6. prosinca 2014.)

  • 16.20 Active Commerce – CB Cezar
  • 19.00 Grad Koprivnica – Bimbo
  • 19.40 MNK Potoljik/Bašići – CB Golf
  • 20.20 Inducta ++ – CB Mala Čuča/Toxic
  • 21.00 Petgrad/OPG Radiček – Lory
  • 21.40 Sedma sila/Alpe-Adriatours – NK Romantičari
  • 22.20 UMN Koprivnica – MNE UŠRPS