22.10.2013. Košarkaški klub Koprivnica

U drugom kolu košarkaške A2 lige momčad Koprivnice,kod koje opet nije mogao igrati Antolić zbog ozljede, gostovala je u Križevcima kod momčadi Radnika.Utakmica sa puno pogrešaka i promašenih šuteva sa obje strane.Do sredine zadnje četvrtine utakmica je bila u egalu,a onda je usljedilo nekoliko neshvatljvih pogrešaka igrača Koprivnice. Od 34 minute do kraja utakmice košarkaši Radnika rade seriju 19:0 i pobjeđuju sa ukupnih 21 razlike,identično utakmici prvog kola protiv Mladosti. U ovoj zanimljivoj utakmici momčad Radnika predvodili su Hrandek i Jericha,a kod Koprivnice se istaknuo Bronić i mladi Kozulić… više

Juniori Križevca bolji od koprivničanaca

Momčad Koprivnice gostovala je u 3. kolu kod Križevaca jedne od boljih juniorskih ekipa u Hrvatskoj. Juniori Koprivnice krajem prve i početkom druge četvrtine pružali su dobar otpor, u svemu nadmoćnoj momčadi Križevaca, a ostali dio utakmice je za zaborav. Kod momčadi Križevaca svi su ravnomjerno podjelili zasluge, a kod Koprivnice jedini je parirao Kovačić… više

Mlađi kadeti pobjedili bjelovarčane

Momčad mlađih kadeta Koprivnice nastavlja sa visokim pobjedama. Ove subote pobjedili su vršnjake iz Bjelovara, koji su pokušali zonom zaustaviti momčad Koprivnice ali nisu uspjeli.Kod Koprivnice najviše su se istakli Vedriš, Žaja i Balaško, a kod gostiju Porobić… više