U Varaždinu je 14.10.2018. održano posljednje veliko takmičenje na stazi, a riječ je o Pojedinačnom prvenstvu HALS-a na kojem su uspješno nastupili atletičari i atletičarke iz Ak Koprivnice.

Dodijeljene su i nagrade za ekipni dio natjecanja u kojem su mlađe kadetkinje osvojile prvo, a limači drugo mjesto.

Na pojedinačnom prvenstvu osvojeno je devet medalja a postignuti su slijedeći rezultati:

Limačice

  • 200 m šesto mjesto Dora Lovrinović sa rezultatom 30,98.
  • Vortex osmo mjesto Ivana Cenko sa 26,76.
  • Štafeta 4x60 m deseto mjesto a trčale su: Matea Cenko, Ella Kolar, Ivana Cenko, Dora Lovrinović sa rezultatom 40,12.

Limači

  1. Vortex treće mjesto Jakov Jurić sa 41,33 i deveto mjesto Luka Kolonić sa 25,92.
  2. Na 600 m Sven Džendžo četvrto mjesto sa 2:11.67.
  3. Lukas Petrić na 60 m četvrto mjesto sa 9,33 i Ivan Bebek sedmo mjesto sa 9,54.
  4. Štafeta 4x60 m drugo mjesto sa 36,66 a trčali su: Luka Kolonić, Ivan Bebek, Jakov Jurić, Lukas Petrić.

Mlađe kadetkinje

  • 300 m Laura Sabolec drugo mjesto sa 45,47 i treće mjesto Anja Slavinić sa 45,85.
  • Bacanje Vortex-a drugo mjesto Josipa Mikulec sa 44,86 i treće mjesto Marija Gašparić sa 40,53.
  • Na 60 m Anja Slavinić četvrto mjesto sa 8,50 i sedmo mjesto Rajna Perošić sa 8,69.
  • 200 m prepone četvrto mjesto Laura Sabolec sa 32,03.
  • Štafete 4x60 m Koprivnica 1 u sastavu Josipa Mikulec, Rajna Perošić, Laur a Sabolec i Anja Slavinić drugo mjesto sa 53,60 a Koprivnica 2 u sastavu: Tea Šaško, Elena Ožegović, Marija Gašparić i Sandra Tot sedmo mjesto sa 58,98.

Stariji kadetkinje

  • 200 m Tena Šaško deveto mjesto sa 28,61
  • 600 m Tara Rušak peto mjesto sa 1:48.92.
  • Skok u dalj Patricia Jagustin osmo mjesto sa 4,12.
  • Štafeta 4x100 m peto mjesto sa 56,12 a trčale su Matea Petričević, Tena Šaško, Katja Ljubić i Paricia Jagustin.

Mlađe juniorke

  • 200 m Petra Ivković drugo mjesto sa rezultatom 30,30.

Mlađi junori

  • Albert Rušak drugo mjesto na 1500 m sa vremenom 4:40.76
  • Luka Šostarić deveto mjesto na 200 m sa vremenom 25,43.