4.12.2016. g. u Sisku je održan 22. Zimski kup grada Siska u podvodnim disciplinama na bazenu. Sudionici su se okušali u disciplinama plivanja perajama i brzinskog ronjenja, podvodnim vještinama i podvodnom hokeju.

Na natjecanju je sudjelovala i ekipa ” Šoderice” s dobrim uspjehom, gdje su nastupili: Katja Kukec, Katarina Kerečin, Lucija Šimčić, Mia Lončar, Marin Sabol, Luka Udovičić, Mihael Šestak, Tin Treščec, Leo Bradić, Petar Lončar, Fran Maroševac, Darijan Lukač, Antonio Janach, Ervin Kukec, Dominik Đurđ i Vladimir Šoštarić

Postignuti su slijedeći rezultati:

50 m bifins:
Mlađi kadeti: 1. Luka Udovičić 2. Leo Bradić 3. Tin Treščec
Mlađi juniori: 4. Darijan Lukač
Juniori: 2. Ervin Kukec, 6. Antonio Janach, 7. Fran Maroševac
Apsolutno: 2. Dominik Đurđ, 3. Ervin Kukec
Kadetkinje: 1. Katja Kukec 2. Katarina Kerečin
Juniorke: 5. Mia Lončar
Apsolutno: 3. Lucija Šimčić

100 m brzinsko ronjenje
Apsolutno: 1. Vladimir Šoštarić

100 m Bifins:
Mlađi kadeti: 1. Luka Udovičić 2. Leo Bradić 3. Tin Treščec
Mlađi juniori: 3. Darijan Lukač
Juniori: 3. Fran Maroševac
Apsolutno: 1. Dominik Đurđ
Kadetkinje: 1. Katarina Kerečin

50 m Apnea
Mlađi juniori: 1. Mihael Šestak 2. Petar Lončar
Juniori: 2. Ervin Kukec 3. Antonio Janach
Apsolutno: 1. Vladimir Šoštarić, 3. Dominik Đurđ
Kadetkinje: 1. Katja Kukec

200 m plivanje perajama:
Mlađi kadeti: 1. Luka Udovičić 2. Leo Bradić 3. Tin Treščec
Mlađi juniori: 1. Mihael Šestak 2. Petar Lončar 3. Luka Udovičić
Apsolutno: 1. Dominik Đurđ
Kadetkinje: 2. Katja Kukec 3. Katarina Kerečin

4x100 m plivanje perajama:
Mlađi kadeti: 1. Šoderica – Udovičić, Bradić, Treščec, Sabol
Juniori: 2. Šoderica – Lukač, Lončar, Maroševac, Šestak
Apsolutno muški: 1. Šoderica – Kukec, Janach, Šoštarić, Đurđ
Apsolutno žene: 1. Šoderica – Kukec, Kerečin, Lončar, Šimčić

Podvodne vještine:
Mlađi kadeti: 1. Luka Udovičić 2. Leo Bradić 3. Tin Treščec
Mlađi juniori: 1. Mihael Šestak 2. Petar Lončar 3. Luka Udovičić
Juniori: 1. Ervin Kukec 2. Mihael Šestak 3. Fran Maroševac
Kadetkinje: 1. Katja Kukec 2. Katarina Kerečin
Juniorke: 1. Mia Lončar 3. Katja Kukec