Proteklog vikenda članovi AK Koprivnica sudjelovali su na natjecanjima u Varaždinu i Cestici. Na 1. kolu HALS-a koje se održavalo u Varaždinu članovi AK Koprivnica sudjelovali su na disciplinama utrka 60 m, utrka 600 m, skok u dalj, bacanje vortexa, utrka 4x60 m, bacanju kugle, utrka 80 m sa preponama , utrka 800 m, utrka 100 m sa preponama, skok  u vis, bacanje diska, utrka 4x200 m. Na natjecanju su sudjelovali Dora Lovrinović, Ivana Cenko, Ella Kolar, Melani Vrbnjak, Lukas Petrić, Luka Kvaterinik, Krsto Blažinec, Sven Džendžo, Luka Kolonić, Rajna Perošić, Jana Salajec, Sandra Tot,  Mateo Šegović, Ivan Bebek, Janko Suton, Jakov Jurić, Anja Slavinić, Angela Brgles Jukić, Tara Rušak, Matea Petričević, Laura Sabolec, Leonarda Ilišin, Tea Šaško, Nika Kušter, Ina Grivić, Bernard Kralj, Leo Tilošanec, Tena Šaško, Petra Ivković, Vladimir Ježovita, Albert Rušak.

Ostvarili su dojmljive rezultate te donijeli kući i medalje, zlatnu medalju Dora Lovrinović, Luka Kvaternik brončana medalja, Sven Džendžo brončana medalja, Ivana Cenko brončana medalja, Lovrinović-Cenko-Kolar-Vrbnjak srebrna medalja, Kolonić-Blažinec-Kvaternik-Petrić zlatna medalja.

Na II. memorijalnoj utrci Matija Milec koja se održavala  u čast tragično preminulog Matije Mileca u Cestici sudjelovali su članovi AK Koprivnica. Na utrci 5 km sa vremenom 25:18 min, Romano Šegović zauzeo je 25. mjesto u sveukupnom poretku, dok je u  muškoj kategoriji zauzeo 21. mjesto. Na utrci 10,5 km sa vremenom 51:33 min, Božo Šegović zauzeo je 19. mjesto u sveukupnom poretku, dok je u muškoj kategoriji zauzeo 18. mjesto.