Čakovec je 07.05.2017. bio domaći drugog kola HALS-a. Na stadionu Mladosti nastupilo je 350 natjecatelja. Atletičari AK Koprivnica postigli su slijedeće rezultate:

Limači

60 m

  • Luka Jug 2006. godište 6. mj. ukupno 4. mj. u kategoriji sa rezultatom 9,22
  • Ivan Bebek 2007. godište 14. mj. ukupno 5. mj. u kategoriji sa rezultatom 10,02
  • Martin Domanovac 2009. godište 30. mj. ukupno 11. mj. u kategoriji sa rezultatom 11,07

400 m

  • Sven Džendžo 2008. godište 6. mj. ukupno 2. mj. u kategoriji sa rezultatom 1:18.42
  • Petar Cenko 2006. godište 7. mj. ukupno 2. mj. u kategoriji sa rezultatom 1:21.77

Dalj zona

  • Mateo Šegović 2006. godište 1. mj. ukupno i 1. mj. u kategoriji sa skokom od 4,15
  • Ivan Bebek 2007. godište 17. mj. ukupno te 10. u kategoriji sa 3,12

Vorex

  • Luka Jug 2006. godište 3. mj. ukupno i u kategoriji sa 31,98
  • Mateo Šegovič 2006. godište 8. mj. ukupno te 6 mj. u kategoriji

Štafeta 4x60 m u sastavu Martin Domanovac, Ivan Bebek, Luka Jug i Mateo Šegović 1 mj. sa 37,94.

Limači su i dalje vodeća ekipa nakon dva održana kola.

Limačice

60 m

  • Dora Lovrinović 2009. godište 17. mj. ukupno te 2. mj. u kategoriji sa rezultatom 9,93
  • Ivana Cenko 2008. godište 29. mj. ukupno te 5. mj. u kategoriji sa rezultatom 10,26

Dalj zona

  • Josipa Mikulec 2006. godište 4. mj. ukupno i 4. mj. u kategoriji sa skokom od 4,01
  • Ivana Cenko 2008. godište 31. mj. ukupno te 5. mj. u kategoriji sa skokom od 2,90.

Voretex

  • Josipa Mikulec 2006. godište 1 mj. ukupno i 1. mj. u kategoriji sa 39,16
  • Dora Lovrinović 2009. godište 20. mj. ukupno te 3 mj. u kategoriji sa 16,16

Mlađe kadetkinje

100 m

  • Laura Sabolec 14. mj. sa 14,92
  • Marija Rimac 47. mj. sa 16,47

200m prepone

  • Laura Sabolec 9. mj. sa 36,40
  • Marija Gašparić 11. mj. sa 38,83

Vortex

  • Marija Gašparić 1. mj. sa 38,68
  • Anja Slavinić 3. mj. sa 37,37
  • Tara Rušak 12. mj. sa 30,01
  • Marija Rimac 14. mj. sa 28,84

600 m

  • Katja Ljubić 16. mj. sa 2:13.92
  • Barbara Džendžo 19. mj. sa 2:33.94

Štafeta 4x200 m u sastavu Marija Gašparić, Tara Rušak, Anja Slavinić i Laura Sabolec 7. mj. sa 2:15.61