KC liga // Romantičari zaustavili Bimbo, Golf razbio Inductu

U subotu su nakon mjesec dana stanke odigrane utakmice 7. kola KC lige, mininogometnog prvenstva koprivničkih rekreativaca u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport.

U derbiju je CB Golf uvjerljivo svladao Inductu i došao na drugu poziciju zahvaljujući porazu Bimba, kojeg su nadvisili Romantičari.

ePodravina.hr/Kosinus nije imala problema sa Skladgradnjom, te je izbila na treće mjesto, dok je Active Commerce potvrdio veliku razliku u kvaliteti protiv Pixela.

Aktualni prvak Petgrad/OPG Radiček upisao je novi poraz, ovaj put bolji je bio CB 048/UŠRPS, a položaj na ljestvici popravila je i Udruga za mali nogomet Koprivnica koja je svladala Sedmu silu. Prvi bod osvojio je Grad Koprivnica odigravši 4:4 s Cezarom.

Snimke utakmica možete pogledati na Youtube kanalu ‘KC liga Koprivnica’.

Zbog zauzetosti dvorane, utakmice 8. kola neće se igrati 30. siječnja, a KC liga nastavlja se 6. veljače, kad će na parket i ženske ekipe.

REZULTATI I STRIJELCI 7. KOLA KC LIGE

  • UMN Koprivnica – Sedma sila 2:0
    (Kokša, Jurenec)
  • CB 048/UŠRPS – Petgrad/OPG Radiček 3:0
    (V. Harmadi 2, Husnjak)
  • CB Cezar – Grad Koprivnica 4:4
    (Ramljak 2, Sertić, Omrčen-Čeko / Beg 4)
  • CB Golf – Inducta ++ 6:1
    (Kukolja 3, Borštnar, Blažeković, Cikač / Peričić)
  • Bimbo – NK Romantičari 3:6
    (Ivandija 2, Škvorc / Čurić 3, Jazvec, Begić, Lenardić)
  • Active Commerce- KKC Pixel 11:1
    (Dodik 4, Mesić 2, Lukač 2, Ogrizović, Žardin, Petrović / Žardin – ag)
  • ePodravina.hr/Kosinus – Skladgradnja 6:2
    (Smolak 3, I. Fulir, Andrašić, Juriša / Medved, Bači)

REDOSLIJED

  1. Active Commerce 7 6   1   0   28:6      19
  2. CB Golf 7 5   2   0   24:9      17
  3. ePodravina.hr/Kosinus 7 5   2   0   24:15    17
  4. UMN Koprivnica 7 5   0   2   29:16    15
  5. Bimbo 7 5   0   2   22:14    15
  6. CB 048/UŠRPS 7 4   1   2   35:11    13
  7. NK Romantičari 7 4   0   3   24:16    12
  8. Inducta ++ 7 3   1   3   18:23    10
  9. CB Cezar 7 3   1   3   32:38    10
  10. Petgrad/OPG Radiček 7 2   1   4   13:14    7
  11. Sedma sila 7 1   2   4     9:18    5
  12. Grad Koprivnica 7 0   1   6   10:14    1
  13. KKC Pixel 7 0   0   7   12:39    0
  14. Skladgradnja 7 0   0   7   11:52    0

STRIJELCI

10 – Andrašić (ePodravina.hr/Kosinus).

8 – Milivojević, Kokša (UMN Koprivnica), Ogrizović (Active Commerce), V. Harmadi (CB 048/UŠRPS).

7 – Osman (CB 048/UŠRPS), Begić (NK Romantičari), Omrčen-Čeko (CB Cezar).

6 – Dlaka (UMN Koprivnica), Fusić (NK Romantičari), Gašparić (Inducta ++), Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Borštnar, Kukolja (CB Golf), Ramljak (CB Cezar).

5 – Dodik (Active Commerce).

4 – L. Harmadi (CB Golf), Mat. Trnski (Sedma sila), Matošić, Škvorc, Ivandija (Bimbo), Sertić (CB Cezar), Petrović, Žardin (Active Commerce), Beg (Grad Koprivnica), Smolak (ePodravina.hr/Kosinus), Čurić (NK Romantičari).

3 – Samardžić, Vuljak, Bešenić, Borščak (CB 048/UŠRPS), Prka (Grad Koprivnica), Beši (Bimbo), Međimorec, Napan (CB Cezar), Hontić (UMN Koprivnica), Plemeniti (KKC Pixel), Perošić (Skladgradnja), Juriša (ePodravina.hr/Kosinus), Mesić (Active Commerce).

2 – Rukavina, Hrenić, Marić (Inducta ++), Korošec, Obradović (Bimbo), Kovaček, Cikač, Blažeković (CB Golf), Zrinski, Lenardić (NK Romantičari), Pavlek, Đurnić, Husnjak (CB 048/UŠRPS), Godek, I. Fulir (ePodravina.hr/Kosinus), Zagrajski (Sedma sila), F. Baruškin (KKC Pixel), Medenjak, Celiščak (Petgrad/OPG Radiček), Jagić, Sović, Kišiček (CB Cezar), Toth (Grad Koprivnica), Bosman, Bači (Skladgradnja), Lukač (Active Commerce).

1 – Suvalj, Virovec, Petrić, Sinković, Peričić (Inducta ++), Punčec (Grad Koprivnica), Mužina, Rumek (CB 048/UŠRPS), Lončarić (Active Commerce), Blažek, G. Ogrizović (Bimbo), Drvosek-Kihas (CB Cezar), M. Blažeković, Cimbrišak, Pavlek (Petgrad/OPG Radiček), Kušenić (CB Golf), I. Fulir, Pintar, Kovaček, Mar. Mežnarić (ePodravina.hr/Kosinus), Budaj, Jazvec (NK Romantičari), Ledinko, Kapetanić, Marković (Sedma sila), Pišpek, N. Farkaš, I. Farkaš, Kušević (KKC Pixel), Petričević, Jurenec (UMN Koprivnica), Široki, Galović, Medved (Skladgradnja).

Autogol – Bešenić (CB 048/UŠRPS), Medved, Bači, Galović (Skladgradnja), Kovač, Žardin (Active Commerce), Berta (UMN Koprivnica), Budaj (NK Romantičari), Drvosek-Kihas (CB Cezar), Marić (Inducta ++), Pavlek (Petgrad/OPG Radiček).

REDOSLIJED – ŽENE

  1. ŽNK Repaš 5 3   2   0   5:1    11
  2. ŽNE Drnje 5 3   1   1   7:2    10
  3. Iskre 5 3   0   2   8:6    9
  4. Li-La 5 2   1   2   4:3    7
  5. ŽNK Koprivnica 5 2   0   3   4:5    6
  6. Kapljice 5 0   0   5   0:11  0

STRIJELCI – ŽENE

5 – I. Kirilenko (Iskre).

3 – Varović (ŽNE Drnje), Šadek (ŽNK Repaš),

2 – Stančić (ŽNE Drnje), Tomašek (Iskre), Sraček (ŽNK Koprivnica).

1 – Ivona Tudić (Iskre), Rukavina, Pavić (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija, Vadla, Geršić (Li-La), Amon, Kraljić (ŽNE Drnje), Varga, Švegović (ŽNK Repaš).

PAROVI 8. KOLA (subota, 6. veljače 2016.)

  • Petgrad/OPG Radiček – UMN Koprivnica
  • Grad Koprivnica – ePodravina.hr/Kosinus
  • Sedma sila – CB Cezar
  • ŽNK Repaš – ŽNE Drnje (žene)
  • Active Commerce – CB Golf
  • Li-La – Kapljice (žene)
  • NK Romantičari – CB 048/UŠRPS
  • ŽNK Koprivnica – Iskre (žene)
  • Inducta ++ – Bimbo
  • KKC Pixel – Skladgradnja