KC liga // Active Commerce četvrti put osvojio naslov prvaka KC lige

U subotu, 19. ožujka, završena je sedma sezona KC lige, mininogometnog natjecanja koprivničkih rekreativaca i veterana u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport, pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice i Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice.

Četvrti naslov osvojio je Active Commerce, koji je u odlučujućoj utakmici pobijedio ePodravinu.hr/Kosinus rezultatom 2:0, pogocima Marija Dodika i Zorana Ogrizovića. Prije toga Caffe bar Golf je u uzbudljivoj završnici svladao Caffe bar Cezar sa 4:1, no to mu je bilo dovoljno samo za drugo mjesto i srebrnu medalju.

Broncu je osvojio Bimbo koji je u izravnom dvoboju s 3:2 bio bolji od Udruga za mali nogomet Koprivnica.

Ostale su se utakmice igrale za prestiž, te je publika mogla vidjeti dobar hakl i puno lijepih poteza. Iznenađenje je priredila Sedma sila koja je pobjedom nad Petgradom osigurala osmo mjesto.

Nakon završetka utakmica 13. kola, odigran je i susret za Županijski mininogometni kup, u kojem su se sastali prvak šeste sezone KC lige Petgrad/OPG Radiček i Caffe bar Bonus, pobjednik križevačke lige Dobrosusjedski odnosi.

U ženskoj konkurenciji sve je riješeno prošle subote, nove prvakinje su Iskre, drugo mjesto osvojilo je Drnje, a treći je Repaš.

Medalje i priznanja najuspješnijim ekipama i pojedincima predao je zamjenik koprivničke gradonačelnice Mišel Jakšić, dok su pojedinačna priznanja dodijelili predstavnici medijskih pokrovitelja Luka Šarlija (Radio Drava i Drava Info), Zvonimir Markač (ePodravina.hr) i Karlo Eisenbeisser (Podravski list).

  • NAJBOLJI IGRAČ: Marijo Dodik (Active Commerce)
  • NAJBOLJI STRIJELAC: Igor Šimunić (Petgrad/OPG Radiček) – 17 pogodaka
  • NAJBOLJI GOLMAN: Dalibor Bošnjak (CB Golf)
  • FAIR PLAY – MUŠKI: Bimbo
  • NAJBOLJA IGRAČICA: Ivana Kirilenko (Iskre)
  • NAJBOLJI STRIJELAC – ŽENE: Ivana Kirilenko (Iskre) – 8 pogodaka
  • NAJBOLJA GOLMANICA: Jelena Katalenić (ŽNK Koprivnica)
  • FAIR-PLAY – ŽENE: Li-La

ŽUPANIJSKI MININOGOMETNI KUP

  • Petgrad/OPG Radiček – CB Bonus 2:0
    (Galinec, Jagić)

REZULTATI I STRIJELCI 13. KOLA KC LIGE

  • UMN Koprivnica – Bimbo 3:2
    (Milivojević, Matošić / G. Ogrizović, Radoš, Škvorc)
  • CB 048/UŠRPS – KKC Pixel 6:0
    (Husnjak 2, V. Harmadi, Mužina, Bešenić, Terpin-ag)
  • Skladgradnja – Inducta ++ 0:2
    (Hrenić 2)
  • Sedma sila – Petgrad/OPG Radiček 4:3
    (Mar. Trnski 2, Ledinko, Zagrajski / Ištvan 2, Medenjak)
  • Grad Koprivnica – NK Romantičari 4:7
    (Punčec 2, Toth, Knežević / Fusić 4, Begić 2, Lenardić)
  • CB Cezar – CB Golf 1:4
    (Ramljak / Kovaček 2, Kukolja 2)
  • ePodravina.hr/Kosinus – Active Commerce 0:2
    (Dodik, Z. Ogrizović)

KONAČNI REDOSLIJED

  1. Active Commerce 13 11   1   1   52:11   34
  2. CB Golf 13 10   2   1   45:15   32
  3. Bimbo 13   9   0   4   35:26   27
  4. UMN Koprivnica 13   8   0   5   43:31   24
  5. ePodravina.hr/Kosinus 13   6   5   2   30:23   23
  6. CB 048/UŠRPS 13   7   1   5   52:31   22
  7. NK Romantičari 13   6   1   6   42:37   19
  8. Sedma sila 13 5   3   5   26:32   18
  9. CB Cezar 13   5   2   6   50:62   17
  10. Petgrad/OPG Radiček 13   5   1   7   37:26   16
  11. Inducta ++ 13 4   3   6   29:36   15
  12. Grad Koprivnica 13 2   1   10 23:34    7
  13. KKC Pixel 13    2   0   11 22:59    6
  14. Skladgradnja 13 1   0   12 17:75    3

STRIJELCI

  • 17 – I. Šimunić (Petgrad/OPG Radiček).
  • 14 – Z. Ogrizović (Active Commerce), V. Harmadi (CB 048/UŠRPS).
  • 13 – Kokša (UMN Koprivnica).
  • 12 – Andrašić (ePodravina.hr/Kosinus), Borštnar (CB Golf), Fusić (NK Romantičari).
  • 11 – Ramljak (CB Cezar), Dodik (Active Commerce).
  • 10 – Gašparić (Inducta ++), Milivojević (UMN Koprivnica), Begić (NK Romantičari), Kukolja (CB Golf).
  • 9 – Omrčen-Čeko (CB Cezar).
  • 8 – Osman (CB 048/UŠRPS), Žardin (Active Commerce), I. Kovaček (CB Golf).
  • 7 – Čurić (NK Romantičari), Dlaka (UMN Koprivnica), Međimorec (CB Cezar), Škvorc (Bimbo).
  • 6 – Sertić, Jagić (CB Cezar), Petrović, Mesić (Active Commerce), L. Harmadi (CB Golf), Medenjak (Petgrad/OPG Radiček), Bešenić (CB 048/UŠRPS).
  • 5 –  Matošić (Bimbo), Beg, Punčec (Grad Koprivnica), Kapetanić, Zagrajski (Sedma sila), Celiščak (Petgrad/OPG Radiček), Perošić (Skladgradnja), F. Baruškin (KKC Pixel), Jazvec (NK Romantičari).
  • 4 – Mat. Trnski, Mar. Trnski (Sedma sila), Ivandija, Beši, Kuhar (Bimbo), Smolak, Fulir (ePodravina.hr/Kosinus), Pavlek, Husnjak (CB 048/UŠRPS), Jurenec (UMN Koprivnica), Plemeniti, Kušević (KKC Pixel), Prka, Toth (Grad Koprivnica), Hrenić (Inducta ++).
  • 3 – Samardžić, Vuljak, Borščak (CB 048/UŠRPS), Ljubić (Grad Koprivnica), Napan, Sović (CB Cezar), Hontić (UMN Koprivnica), Juriša (ePodravina.hr/Kosinus), Blažeković (CB Golf), Zrinski, Lenardić (NK Romantičari), Obradović (Bimbo), Virovec (Inducta ++), Cimbrišak (Petgrad/OPG Radiček), Ledinko (Sedma sila).
  • 2 – Rukavina, Marić, Sinković, Peričić (Inducta ++), Korošec, G. Ogrizović (Bimbo), Cikač, Kušenić (CB Golf), Đurnić, Rumek, Mužina (CB 048/UŠRPS), Godek, Pintar (ePodravina.hr/Kosinus), Kišiček (CB Cezar), Bosman, Bači, Medved, Široki (Skladgradnja), Lukač, Dotov (Active Commerce), Pavlek, Ištvan (Petgrad/OPG Radiček), Cvetković (UMN Koprivnica), Pišpek, N. Farkaš (KKC Pixel), S. Šimunić, Wolf (Sedma sila).
  • 1 – Suvalj, Petrić, Horvat (Inducta ++), Mesarić, Drvenkar, Knežević (Grad Koprivnica), Lončarić, Tušek (Active Commerce), Blažek, Kopričanec, Radoš (Bimbo), Drvosek-Kihas (CB Cezar), M. Blažeković, D. Radiček (Petgrad/OPG Radiček), T. Kovaček, Mar. Mežnarić, Prvčić (ePodravina.hr/Kosinus), Budaj (NK Romantičari), Marković (Sedma sila), I. Farkaš, R. Baruškin (KKC Pixel), Petričević, Matošić (UMN Koprivnica), Galović, Žužul (Skladgradnja), Knapić (CB Golf).
  • Autogol – Bešenić (CB 048/UŠRPS), Medved, Bači, Galović (Skladgradnja), Kovač, Žardin (Active Commerce), Berta (UMN Koprivnica), Budaj, Lenardić (NK Romantičari), Drvosek-Kihas (CB Cezar), Marić (Inducta ++), Pavlek (Petgrad/OPG Radiček), Terpin (KKC Pixel).

KONAČNI REDOSLIJED – ŽENE

  1. Iskre 10 6   2   2   15:8      20
  2. ŽNE Drnje 10 5   3   2   12:4      18
  3. ŽNK Repaš 10 5   3   2     8:7      18
  4. ŽNK Koprivnica 10 4   2   4     7:7      14
  5. Li-La 10   2   1   7     6:10      7
  6. Kapljice 10 2   1   7     5:17      7

STRIJELCI – ŽENE

  • 8 – I. Kirilenko (Iskre).
  • 4 – Varović (ŽNE Drnje), Šadek (ŽNK Repaš), Tomašek (Iskre).
  • 3 – Geršić (Li-La).
  • 2 – Stančić, H. Margetić (ŽNE Drnje), Sraček, Jurković (ŽNK Koprivnica), Balatinec (Kapljice), Varga (Repaš), V. Tudić (Iskre).
  • 1 – Ivona Tudić (Iskre), Rukavina, Pavić, Imbriovčan (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija, Vadla (Li-La), Amon, Kraljić, Šimunić (ŽNE Drnje), Švegović, Grčić (ŽNK Repaš), R. Kirilenko, Šipek, Zrinski (Kapljice).
  • Autogol – Uremović (Iskre).