U Čakovcu je 01.10.2017. održano 6 kolo HALS-a za mlađe i starije kategorije. Atletski klub Koprivnica je nastupio sa tridesetak atletičara svih uzrasnih kategorija. Najbrojniji i najuspješniji su i ovaj put bili najmlađi atletičari ali i ostali su ostvarili zapažene rezultate.

Limači

Mateo Šegović osvojio je tri zlata i to na 60 m sa 8,74; u skoku u dalj sa 4,30 i u štafeti.

Luka Jug osvoji je treće mjesto u skoku u dalj sa skokom od 4,16 dok je na 60 m zauzeo deveto mjesto sa 9,54.

Petar Cenko osvojio je drugo mjesto apsolutno i prvo kod limača 2006. godište na 600 m sa rezultatom 2:00.61

Sven Džendžo u istoj je utrci osvojio treće mjesto apsolutno te prvo kod limača 2008. g. sa rezultatom 2:02.14.

Jakov Jurić u bacanju vortexa je zauzeo četvrto mjesto apsolutno te drugo mjesto za limače 2007. g. sa rezultatom 35,98.

Štafeta 4x60 m u sastavu: Jakov Jurić, Ivan Bebek, Luka Jug, Mateo Šegović osvojila je prvo mjesto sa 36,65.

Za ekipu limača u ovom kolu još je nastupio i Petar Senjan limač 2006. g. na 60 m 10,15 dvadeseto mjesto i u bacnju vortexa dvanaesto mjesto 29,41, te Ivan Bebek limač 2007. g. na 60 m zauzeo je šesnaesto mjesto apsolutno te šesto u kategoriji sa 9,89 a u skoku u dalj osamnaesto mjesto i šesto u kategoriji sa 3,40.

Limačice

Josipa Mikulec u bacanju vortexa osvojila je treće mjesto sa 36,35 te devetnaesto mjesto u skoku u dalj sa 3,60.

Rajna Perošić zauzela je sedmo mjesto na 60 m sa 9,42 i sedmo mjesto u skoku u dalj sa 3,86.

Ivana Cenko limačica 2008. g. na 60 m bila je treća u kategoriji sa 10,08 te peta u kategoriji u skoku u dalj sa 3,28.

Korina Kvakarić limačica 2008. g. smjestila se na peto mjesto u kategoriji na 60 m sa 10,14 i šesto u kategoriji u bacanju vortexa sa 21,72

Za ekipu je još nastupila Matea Cenko na 60 m i u bacanju vortexa.

Štafeta 4x60 m u sastavu: Korina Kvakarić, Ivana Cenko, Rajna Perošić, Josipa Mikulec zauzela je peto mjesto sa 37,75.

Mlađi kadet Lovro Priselec osvojio je treće mjesto na 200 m prepone sa rezultatom 33,74.

Kod Mlađih kadetkinja u bacanju vortexa Marija Gašparić osvojila je drugo mjesto sa 43,78 a Anja Slavinić treće mjesto sa 42,43.

Na 60 m Anja Slavinić zauzela je peto mjesto sa 8,62 dok je Tena Šaško zauzela peto mjesto na 600 m sa 1:55.19.

U utrci na 200 m prepone Tara Rušak zauzela je šesto mjesto sa 34,77 dok je u istoj utrci Laura Sabolec zauzela osmo mjesto sa 35,46.

Mlađe kadetkinje činile su dvije štafete na 4x60 m. Prva štafeta u sastavu: Katja Ljubić, Tara Rušak, Laura Sabolec, Anja Slavinić osvojila je šesto mjesto sa 35,29 dok je druga štafeta Elena Ožegović, Marija Rimac, Marija Gašparić, Nika Posavec osvojila osmo mjesto sa 37,85.

Ivan Mikulić nastupio je u utrci kadeta na 800 m te zauzeo treće mjesto sa 2:14,65.

Mlađi junior Marko Gregurec osvojio je drugo mjesto na 200 m sa 24,48 a Albert Rušak u istoj utrci peto mjesto sa 26,01.

Kod žena nastupila je Morana Mikulec u utrci na 1000 m te zauzela peto mjesto sa 4:16.58 na istoj dionici ali u kategoriji muških nastupio je Goran Gregurec te zauzeo treće mjesto sa 3:06.60.